Úvod Aktuality Bežkársku sezónu na Javorine ukončili, je čas presadnúť na bicykle

Bežkársku sezónu na Javorine ukončili, je čas presadnúť na bicykle

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Druhý marcový víkend skončila bežkárska sezóna na Veľkej Javorine. Na bežky sa v skončenej sezóne dalo ísť už 1. decembra a sneh s pár výpadkami vydržal skoro tri mesiace minions subtitles. Priaznivci bežeckého lyžovania si tak mohli užiť pomerne dlhé obdobie trate pod patronátom OZ Kopanice v pohybe, ktorých časť bola udržiavaná rolbou 안드로이드 아프리카 다운로드.

Na moravskej strane za hranicou to ešte v sobotu 10 windows 7 hyper-v. marca vyzeralo takto nádherne. Foto: Kopanice v pohybe

V sobotu 10. marca si užili bielu respektíve už sivú stopu z Hlaviny na Kubíkov vrch poslední bežkári 레버리지 사기조작단 6화 다운로드. Upravovaná stopa prehrala súboj s jarným slnkom a tam kde sa dalo prejsť na lyžiach cestou tam, po ceste naspäť už boli niektoré miesta len s asfaltom 드라스틱 2.4.0.1 다운로드. Vďaku za starostlivosť a informácie vyjadrilo na FB stránke Kopanice v pohybe množstvo spokojných nadšencov bežiek. Od začiatku decembra boli rolbou upravované trate z Novej Lehoty na Javorinu, Javorina – Kamenná bouda, hrebeň z Javoriny na Kubíkov vrch a cesta Kubíkov vrch – Prídolie.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Po roztopení snehu sa už môžu tešiť milovníci bicyklov. Uzavretá vojenská cesta je lákadlom aj pre tento druh trávenia voľného času a tak neváhajte stráviť príjemne hoci aj nadchádzajúci víkend.

-th- Zdroj: FB Kopanice v pohybe, www.myjava.sk

REKLAMA