Úvod Aktuality Bazén v Sorei od dnes zatvorený pre verejnosť – tréningy pokračujú

Bazén v Sorei od dnes zatvorený pre verejnosť – tréningy pokračujú

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zatvorenie jediného zastrešeného plaveckého 25-metrového bazéna avizoval Jednotný majetkový fond (JMF), pod ktorý patrí spoločnosť Sorea, prevádzkujúca hotel Sorea Sĺňava, ešte minulý rok Find the wrong picture for free download. Športové kluby sa po viacerých rokovaniach s mestom Piešťany dohodli, že prevádzku bazénu budú zabezpečovať prostredníctvom novovzniknutého občianskeho združenia Bazén Piešťany overseas music. Podľa jedného zo zástupcov OZ, Pavla Škodného, boli pripravení začať od marca, chýbala im však  garancia zo strany mesta. Keďže celý hotel má od júna prevziať ADELI Medical Center, zástupcovia JMF sa rozhodli pre krátkosť času nájomnú zmluvu s občianskym združením neuzavrieť Download Arirang News. Napriek tomu umožnili plavcom v hoteli trénovať až do doriešenia situácie. V súčasnosti OZ Bazén Piešťany rokuje s Adeli o podmienkach prenájmu bazéna Python opencv. Po doriešení situácie by mal byť verejnosti opäť prístupný od júna.

IMG_6026_resize[1]„Všetko bolo pripravené a dohodnuté tak, aby sme mohli bazén prevádzkovať od 1.3.2016,“ uvádza zástupca OZ Bazén Pavol Škodný 디아블로 2 다운로드. „My sme však nedokázali prezentovať garancie zo strany mesta, nemali sme podpísané doklady. Napriek tomu sa prevádzkár bazéna Hotel Sorea rozhodol bazén po vzájomnej dohode prevádzkovať aj pre verejnosť s obmedzením od 7.00 hod do 18.00 hod.“ Obmedzenie podľa neho vyplývalo z počtu zamestnancov – keď časti z nich skončil pracovný pomer ku koncu februára a ostatným plynula výpovedná doba do konca marca gate of steiner. „Keďže od 1.4.2016 nezamestnáva Hotel Sorea žiadny personál, ktorý vykonával odborný dozor na bazéne, nemôže ho ďalej prevádzkovať pre verejnosť,“ vysvetľuje P 구글 드라이브 스트림 다운로드. Škodný.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ďalej uvádza, že Jednotný majetkový fond pre krátkosť času  (dva mesiace) neuzatvoril s občianskym združením nájomnú zmluvu, ale prišlo k vzájomnej dohode o prenájme hodín, slúžiacich výlučne pre športové kluby, ktoré sú schopné zabezpečiť si odborný dozor – všetky kluby zastrešuje v tomto OZ Bazén Piešťany 항아리 게임 무료 다운로드. „Požadovaná suma od Hotela Sorea je 6000 € včítane DPH na mesiac. Túto sumu nie sú kluby schopné zaplatiť a preto to zastrešuje OZ, ktoré by malo stratu vykryť zo schválených financií od mesta,“ dopĺňa informácie Pavol Škodný Download the communication program.

Momentálne sa dokončuje zmluva so spoločnosťou ADELI, ktorá prevezme celý objekt Hotela Sorea od 1.6.2016, a ktorá deklarovala záujem prenajať športovo relaxačné centrum – bazén OZ Bazén Piešťany If only download. „Verím, že všetko pôjde bez problémov a od júna budú môcť navštevovať bazén nielen športové kluby, ale aj verejnosť, ako to bolo doteraz,“ dúfa v pozitívne zavŕšenie doterajších rokovaní P. Škodný.

-red-, ilustr. foto: archív PNky, sk.adeli-center.com

REKLAMA