Úvod Aktuality V Hlohovci spustili interaktívny wikibudget

V Hlohovci spustili interaktívny wikibudget

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Od apríla môžu Hlohovčania sledovať rozpočet mesta okrem doterajších málo prehľadných tabuliek aj v online interaktívnej forme prostredníctvom projektu wikibudgets.org 사무라이 쇼다운 5 스페셜 다운로드.

12473538_1148856255134154_8511493193074349462_o[1]„Programový rozpočet mesta na rok 2016 schválilo mestské zastupiteľstvo na svojom poslednom zasadnutí v roku 2015 (10 soil too. decembra). Prioritou vedenia mesta je v čo možno najvyššej miere stransparentniť nakladanie s verejnými financiami. Preto sme začali bezplatnú spoluprácu s projektom wikibudgets.org na realizácii online vizualizácie rozpočtu mesta,“ uvádza v tlačovej správe hovorkyňa Mesta Hlohovec, Zuzana Hrinková Siebenstichová Puyopuyo mp3.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Výsledkom je interaktívny rozpočet mesta Hlohovec na rok 2016 v prehľadnej vizuálnej forme, ktorá umožňuje všetkým záujemcom jednoducho sa zorientovať v tom, ako mesto Hlohovec hospodári s verejnými financiami What abouting. V jedinom diagrame ponúka všetky informácie: odkiaľ a koľko financií do mestskej kasy príde a kam a koľko ich odíde. V tejto interaktívnej schéme rozpočtu sa môže užívateľ pohybovať, približovať jednotlivé prvky, sledovať štruktúru jednotlivých rozpočtových položiek atď Wow background download.
Medzinárodný projekt wikibudgets.org má cieľ prostredníctvom vizualizácie verejných rozpočtov stransparentniť nakladanie s verejnými zdrojmi centrálnych aj lokálnych vlád a samospráv a umožniť občanov prostredníctvom prehľadného, štruktúrovaného nástroja lepšiu kontrolu rainbow songs.
Vizualizáciu rozpočtu – rozpočet v interaktívnej podobe sprístupnilo mesto aj na svojej webovej stránke www.hlohovec.sk gta san andreas 다운로드. Domovská stránka projektu je http://wikibudgets.org/w/svk/hlohovec/2016/index.html 리버스월드 다운로드.

TS/Zuzana Hrinková Siebenstichová

REKLAMA