Úvod Aktuality Au-parkovanie zatiaľ nespoplatnia

Au-parkovanie zatiaľ nespoplatnia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

„Najčastejšie parkujeme v Auparku,“ hovoria respondenti ankety, ktorú sme zverejnili minulý týždeň. Ale aj toto au-parkovanie je obmedzené počtom miest Download Android ndk. Podľa hovorkyne spoločnosti je ich v súčasnosti asi 300.

[singlepic id=18602 w=320 h=240 float=left]Ostatné miesta má prenajaté developer susediaceho objektu Centroom 피날레 2016 다운로드. „Celkovo je to štyridsať miest. Na prenájom neponúkame žiadne ďalšie,“ povedala Mária Juritková, hovorkyňa Auparku.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Nedisciplinovaní vodiči často zaparkujú tak, že zaberú dve miesta Download dj max. „Môžeme ich na dodržiavanie pravidiel  upozorniť a v prípade potreby privolať políciu, s ktorou komunikujeme a spolupracujeme v rôznych smeroch,“ uviedla hovorkyňa a dodala, že v prípade prenajatých miest sa tak už niekoľkokrát stalo napriek tomu, že zodpovednosť za tieto miesta preberá samotný nájomca arial unicode ms.

[singlepic id=18601 w=320 h=240 float=right]Ďalej uviedla, že aj keď je už pri vstupe vybudovaná rampa, nebude v blízkej dobe parkovanie v tomto nákupnom centre spoplatnené Vegas 13. „V súčasnosti neuvažujeme o spoplatnení parkovania v Auparku.“ Na otázku, či o tom existuje s radnicou nejaká zmluva, odpovedala: „Dohodu v tomto smere s Mestom nemáme.“

Čo sa týka prevádzkových nákladov, konštatovala Mária Juritková, že spoločnosti v súvislosti s prevádzkou parkoviska vznikajú iba prirodzené náklady, to znamená čistenie, udržiavanie, dopravné značenia a podobne raw material.

(mp)

REKLAMA