Úvod Súťaž Súťaž na Júlio & Rómea vyhrávajú…

Súťaž na Júlio & Rómea vyhrávajú…

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Variáciu na legendárny príbeh lásky Romea a Júlie predstaví v Dome umenia Balet Slovenského národného divadla a Street Dance Academy v pondelok 19 Jojo's Bizarre Adventures comic. mája o 19.00 h.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Mr2TakV85LY[/youtube]

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Tanečné hiphopové predstavenie Júlio & Rómea je netradičné a originálne hneď z niekoľkých dôvodov Jumping free download. Tanečníci hip hopu v ňom prekračujú hranice svojho žánru a nezaujato a slobodne komunikujú s rôznymi tanečnými štýlmi. Shakespearova tragédia sa v ich podaní mení na tragikomédiu a relativizuje aj tento divadelný žáner Linux ftp folder. Špičkové choreografie, pohybové nápady, výtvarne bohatá výprava posúvajú príbeh lásky a nenávisti k nečakaným pointám.

Réžiu a scenár tohto tanečného divadla vytvorila Soňa Ferancová, choreografie Laci Strike, ktorý spolu s režisérkou vybrali aj hudbu 플랜츠 vs 좀비 다운로드. Kostýmy navrhla Anna Neuschl Antmanová. V inscenácii účinkujú Laci Strike a tanečníci Street Dance Academy. Pre túto inscenáciu založil Laci Strike tanečný súbor SF1 (Strike Force One) Silicon Valley Season 4.

Dom umenia venoval do súťaže štyri lístky na toto predstavenie. Správna odpoveď na súťažnú otázku „V ktorom meste sa odohráva príbeh Rómea a Júlie?“ znie: „Vo Verone.“ Šťastie sa tentoraz usmialo na Evu Niepel a Evu Makarovú keynote version. Gratulujeme!

(red)

REKLAMA