Úvod Kultúra Súťaž o lístky na hiphopové predstavenie Júlio & Rómea

Súťaž o lístky na hiphopové predstavenie Júlio & Rómea

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Variáciu na legendárny príbeh lásky Romea a Júlie predstaví v Dome umenia Balet Slovenského národného divadla a Street Dance Academy v pondelok 19 centos iso 다운로드. mája o 19.00 h.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Mr2TakV85LY[/youtube]

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Tanečné hiphopové predstavenie Júlio & Rómea je netradičné a originálne hneď z niekoľkých dôvodov 제인 도 다운로드. Tanečníci hip hopu v ňom prekračujú hranice svojho žánru a nezaujato a slobodne komunikujú s rôznymi tanečnými štýlmi. Shakespearova tragédia sa v ich podaní mení na tragikomédiu a relativizuje aj tento divadelný žáner 교육 동영상 다운로드. Špičkové choreografie, pohybové nápady, výtvarne bohatá výprava posúvajú príbeh lásky a nenávisti k nečakaným pointám.

Réžiu a scenár tohto tanečného divadla vytvorila Soňa Ferancová, choreografie Laci Strike, ktorý spolu s režisérkou vybrali aj hudbu 내가 살인범이다 다운로드. Kostýmy navrhla Anna Neuschl Antmanová. V inscenácii účinkujú Laci Strike a tanečníci Street Dance Academy. Pre túto inscenáciu založil Laci Strike tanečný súbor SF1 (Strike Force One) english for proficiency.

Dom umenia venoval do súťaže štyri lístky na toto predstavenie. Vyhrajú ich dvaja zo súťažiacich, ktorí do 16. mája správne odpovedia na otázku: „V ktorom meste sa odohráva príbeh Rómea a Júlie?“ Odpovede posielajte na adresu sutaz@pnky.sk 더보이 다운로드. Mená výhercov zverejníme v sobotu 17. mája.

(red)

REKLAMA