Connect with us

Súťaž

Spoznajte výhercov

Published

on

Reklama
Reklama

Prvú súťaž portálu PNky.sk máme úspešne za sebou. Podmienky pre zapojenie sa do nej, splnili takmer štyri stovky čitateľov. Včera na sviatok svätých Cyrila a Metoda sme vyžrebovali víťazov, ktorím srdečne blahoželáme.

[singlepic id=995 w= h= float=left]Jednorazový vstup do komplexu parných a vodných kúpeľov Wellness Experience, bazénu a vírivky Hotela Majolika v Modre, pre dve osoby v cene 32 EUR, získava DESANA PETKOVÁ.

www.hotelmajolika.sk/wellness

[singlepic id=996 w= h= float=left]Poukážku na nákup dámskeho oblečenia, bižutérie zna?ky Madonna a Mavi jeans v predajni W!WA FASHION v Piešťanoch v hodnote 20 EUR a bonus navyše štýlovú taška Madonna v hodnote 3,95 EUR získava MAREK ÁBEL.

Reklama

www.wiwafashion.sk

[singlepic id=993 w= h= float=left]Poukážku na nákup športového oblečenia v predajni ESCAPE ŠPORT v obchodnom dome Prior v Piešťanoch v hodnote 20 EUR získava ANDREA LAMBERT.

www.escapeshop.sk

[singlepic id=992 w=175 h=100 float=left] Poukážku na konzumáciu (chutný obed, alebo večeru) v reštaurácii BLUE-S v Piešťanoch v hodnote 20 EUR získava JARMILA LIPKOVÁ.

www.blue-s.sk

[singlepic id=994 w= h= float=left]Poukážka na nákup tovaru v predajni FASAIZOL Piešťany (farby, fasády, sadrokartóny, izolácie) v hodnote 15 EUR získava ŠTEFAN PAJO SILNÝ.

www.fasaizol.sk

Populárne články