Connect with us

Súťaž

Hrajte o štyri permanentky na festival Fest Dobré Bohunice

Published

on

Reklama
Reklama

V spolupráci s organizátormi festivalu sme pre Vás pripravili súťaž o štyri permanentky na festival Fest Dobré Bohunice, ktorý sa uskutoční od 30. júla do 1. augusta 2010 v Jaslovských Bohuniciach.

[singlepic id=1935 w=320 h=240 float=left]Súťaž sa koná od 16. júla do 22. júla 2010, 23. júla vyžrebujeme štyroch výhercov, z ktorých každý od nás dostane trojdňovú permanentku na festival v hodnote 15 EUR.

Do žrebovania bude zaradený ten, kto pošle správnu odpoveď na otázku „Držiteľom akých ocenení je headliner festivalu Erick Macek?“ na adresu redakcia@pnky.sk

a splní jednu z podmienok:

Reklama

1. označiť, že sa Vám páčia PNky.sk na facebookovej stránke www.facebook.com/PNky.sk

alebo

2. zaregistrovať sa k odberu týždenného sumáru o nových článkoch na portáli PNky.sk – pre registráciu pošlite mail s predmetom Registrácia k odberu sumáru o novinkách na PNky.sk na adresu redakcia@pnky.sk. Zaslaním odpovede do súťaže potvrdzujte, že odber sumáru nezrušíte do 31.8.2010.

V prípade, že už podmienku 1. alebo 2. spĺňate stačí poslať správnu odpoveď na vyššie položenú otázku.

O výhre budeme informovať výhercu prostredníctvom správy cez Facebook, alebo emailom, podľa toho, ktorú z dvoch podmienok okrem správnej odpovede výherca splnil. V prípade, že sa výherca k výhre neprihlási do 26. 7. 2010 do 23h 59min 59 sek, vyžrebujeme náhradníka, ktorý získa danú permanentku.

Prajeme úspešné súťaženie :-)

Populárne články