Connect with us

Súťaž

Čítajte PNky.sk a vyhrajte!

Published

on

Reklama

Online magazín nielen o dianí v Piešťanoch PNky.sk pripravil s partnermi súťaž pre svojich čitateľov.  Stačí čítať PNky.sk a môžete vyhraťjednu z piatich cien.

Pravidlá súťaže sú veľmi jednoduché a možnosti ako sa zapojiť, sú dve. V čase od 21. júna do 4. júla 2010:

Reklama

1. sa zaregistrujte na mailovej adrese redakcia@pnky.sk k mailovému odberu týždenného sumáru článkov zverejnených na www.pnky.sk.

Ako predmet správy uveďte „Registrácia k odberu sumáru PNky.sk a súťaž“ a v správe potom uveďte Vaše pohlavie, vek a mesto resp. obec, v ktorej bývate. Na základe tejto registrácie Vám budeme raz týždenne posielať na Vašu mailovú adresu výber toho najzaujímavejšieho a najaktuálnejšieho, čo za dané obdobie pribudlo na PNky.sk. Z odberu sumáru sa môžete samozrejme kedykoľvek odhlásiť, avšak ak sa chcete zúčastniť súťaže o ceny, potvrdzujete svojou registráciou v období od 21. júna do 4. júla, že sumár budete odoberať minimálne do 31. augusta 2010.

Reklama

ALEBO

2. sa staňte fanúšikom magazínu PNky.sk na facebooku. Označte na stránke www.facebook.com/PNky.sk ,že sa Vám táto stránka páči. Zabezpečíte si tak pravidelný prísun informácií o novinkách na stránke a možnosť získať jednu z cien.

Do súťaže o ceny budú zaradení aj fanúšikovia stránky PNky.sk, ktorí sa k nám na facebooku pridali ešte pred vyhlásením súťaže.

Ceny:

[singlepic id=995 w= h= float=left]- Jednorazový vstup do komplexu parných a vodných kúpeľov Wellness Experience, bazénu a vírivky Hotela Majolika v Modre, pre dve osoby v cene 32 EUR.

www.hotelmajolika.sk/wellness

[singlepic id=996 w= h= float=left]- Poukážka na nákup dámskeho oblečenia, bižutérie značky Madonna a Mavi jeans v predajni W!WA FASHION v Piešťanoch v hodnote 20 EUR a bonus navyše štýlová taška Madonna v hodnote 3,95 EUR.

www.wiwafashion.sk

[singlepic id=993 w=0 h=0 float=left]- Poukážka na nákup športového oblečenia v predajni ESCAPE ŠPORT v obchodnom dome Prior v Piešťanoch v hodnote 20 EUR.

www.escapeshop.sk

[singlepic id=992 w=175 h=88 float=left]- Poukážka na konzumáciu (chutný obed, alebo večeru) v reštaurácii BLUE-S v Piešťanoch v hodnote 20 EUR.

www.blue-s.sk

[singlepic id=994 w= h= float=left]- Poukážka na nákup tovaru v predajni FASAIZOL Piešťany (farby, fasády, sadrokartóny, izolácie) v hodnote 15 EUR.

www.fasaizol.sk

Výhercov vyžrebujeme v pondelok 5. júla 2010.

Údaje získané pri registrácii budú použité výhradne pre portál pnky.sk a nebudú poskytnuté tretej strane.

Populárne články