Úvod Súťaž Festival country hudby Lodenica sa blíži – vyhrajte vstupenku!

Festival country hudby Lodenica sa blíži – vyhrajte vstupenku!

REKLAMA

Posledný augustový víkend v Piešťanoch každoročne patrí festivalu folkovej, country a trampskej hudbe – Lodenica Download Crackapp. Od štvrtku 26. augusta je pre priaznivcov tohto žánru pripravený bohatý trojdňový program.

Okrem hudobných vystúpení na štyroch scénach nebude chýbať škola country tancov, turnaj v plážovom volejbale, výlety do okolia a špeciálny program pre najmenších návštevníkov yixin 다운로드. Medzi najväčšie ťaháky patria vystúpenia bratov Nedvědovcov, skupiny Kamelot či legendy Wabiho Daňka. Bližšie informácie o programe festivalu si môžete pozrieť na stránke www.lodenica.sk 키위디스크 맥 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Pre čitateľov našej stránky sme v spolupráci s organizátormi pripravili súťaž o dve permanentky na festival Lodenica 애니콜 게임 다운로드. Pošlite správnu odpoveď na súťažnú otázku: „Ktorému interpretovi československej country a trampskej scény bude venovaný sobotňajší blok vystúpení na hlavnej scéne?“ a budete zaradení do žrebovania o spomínané vstupenky 타임스파이 다운로드. Vaše odpovede očakávame na mailovej adrese redakcia@pnky.sk do 19. augusta. V piatok 20. augusta sa dozviete nemá dvoch šťastlivcov, ktorí budú môcť ísť na Lodenicu zadarmo Download departure. Mimochodom správnu odpoveď bez problémov nájdete na stránke www.lodenica.sk.

Titulná fotografia: www.lodenica.sk

REKLAMA