Connect with us

Súťaž

Festival country hudby Lodenica sa blíži – vyhrajte vstupenku!

Published

on

Reklama

Posledný augustový víkend v Piešťanoch každoročne patrí festivalu folkovej, country a trampskej hudbe – Lodenica. Od štvrtku 26. augusta je pre priaznivcov tohto žánru pripravený bohatý trojdňový program.

Okrem hudobných vystúpení na štyroch scénach nebude chýbať škola country tancov, turnaj v plážovom volejbale, výlety do okolia a špeciálny program pre najmenších návštevníkov. Medzi najväčšie ťaháky patria vystúpenia bratov Nedvědovcov, skupiny Kamelot či legendy Wabiho Daňka. Bližšie informácie o programe festivalu si môžete pozrieť na stránke www.lodenica.sk.

Reklama

Pre čitateľov našej stránky sme v spolupráci s organizátormi pripravili súťaž o dve permanentky na festival Lodenica. Pošlite správnu odpoveď na súťažnú otázku: „Ktorému interpretovi československej country a trampskej scény bude venovaný sobotňajší blok vystúpení na hlavnej scéne?“ a budete zaradení do žrebovania o spomínané vstupenky. Vaše odpovede očakávame na mailovej adrese redakcia@pnky.sk do 19. augusta. V piatok 20. augusta sa dozviete nemá dvoch šťastlivcov, ktorí budú môcť ísť na Lodenicu zadarmo. Mimochodom správnu odpoveď bez problémov nájdete na stránke www.lodenica.sk.

Titulná fotografia: www.lodenica.sk

Reklama

Populárne články