Vrbovčanka dostala prsteň od Neymara. Stala sa najužitočnejšou hráčkou svetového finále

Ženy Spartaka Myjava sa stali víťazkami turnaja Red Bull Neymar Jr.´s Five v brazílskom Sao Paule. Výnimočný úspech dosiahla aj Vrbovčanka Andrea Bogorová v ich drese. Bola vyhlásená za najužitočnejšiu hráčku svetového finále a cenu v podobe špeciálneho prsteňa dostala priamo od Neymara.

Futbalistky Spartaka Myjava si splnili brazílsky sen. Vyhrali turnaj v malom futbale piati proti piatim a bez brankára s názvom Red Bull Neymar Jr.´s Five v brazílskom Sao Paule.

Slovensky si v semifinále poradili s USA 5:0. Vo finále zdolali Japonsko 2:1 a stali sa tak šampiónkami.

Neskôr mali potom tú česť zahrať si v exhibičnom zápase aj proti Neymarovi. Tento duel prehrali napokon 1:3.