Úvod Šport Vodné pólo: Žiačky uspeli v medzinárodnej konfrontácii

Vodné pólo: Žiačky uspeli v medzinárodnej konfrontácii

REKLAMA

Počas predposledného aprílového víkendu sa piešťanské vodnopólové žiačky pod vedením trénera Petra Julínyho zúčastnili na vodnopólovom turnaji DELFINA Deutschland CUP v Nemeckom meste Chemnitz 디알도스 다운로드. Po vynikajúcom výkone náš tím obsadil prvé miesto po víťazstvách nad družstvami Südwestfalen 19:2 (5:1,7:0,2:1,5:0), družstvom Česka 17:4 5:1,2:2,4:0,6:1) a tiež domácimi hráčkami SC Chemnitz U15 12:9 (3:2,1:3,3:2,5:2) ldplayer.

Víťazky turnaja - Chemnitz 2016Dievčatá predviedli bojovný výkon a zaslúžene si odviezli pohár za prvé miesto 피닉스 다운로드. Nemecké súperky sa prezentovali fyzicky náročným štýlom hry. V osobných súbojoch mali prevahu, naše dievčatá sa im však po plaveckej stránke vyrovnali, a hlavne boli strelecky efektívnejšie, čo sa najmä v zápase s Chemnitzom, ktorý je majstrom Nemecka v tejto kategórii, ukázalo ako rozhodujúce 마이크로소프트 공식 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Zostava Piešťan: Kissová, Fandliová, Budková, Grežďová, Kozáková, Sedláková, Fedorková, Kolárová, Klampárová, Mešterová, Teličiaková, Kalužová, Doktorová qlab 다운로드.

-KVP Kúpele Piešťany-

REKLAMA