Vodné lyžovanie: Zuzana Oravcová na majstrovstvách Európy juniorov v top desiatke vo všetkých disciplínach

Slovenská reprezentantka Zuzana Oravcová sa v uplynulých dňoch predstavila na Majstrovstvách Európy juniorov vo vodnom lyžovaní za člnom, ktoré sa konali na Ukrajine v meste Dnipro. Pretekárka z Piešťan získala tri umiestnenia v top desiatke. Najviac sa jej darilo v skokoch, kde skončila šiesta.

V slalome obsadila Z. Oravcová desiate miesto spomedzi 29 súťažiacich, keď na 13 metrovom lane pri rýchlosti 55 km/h prešla 1,5 bóje. V skokoch s výkonom 34,9 m skončila na šiestom mieste a v kombinácii jej 2132,6 bodu stačilo na 7. priečku.

Najlepších slovenských vodných lyžiarov v juniorskej kategórii budete môcť vidieť už o pár dní na Sĺňave. Piešťany budú hostiť 8. a 9. septembra Majstrovstvá Slovenska juniorov a dofénov, čiže kategórie do 17 rokov resp. do 14 rokov.