Úvod Šport Veslovanie: Piešťanci žačali halovú sezónu v Přerově

Veslovanie: Piešťanci žačali halovú sezónu v Přerově

V sobotu 16. novembra sa konalo v Přerově prvé kolo Českého pohára vo veslovaní na veslárskom trenažéri Download copytrans control center. Český pohár sa skladá zo štyroch kôl, z ktorých sa môžu pretekári na základe časov kvalifikovať na Majstrovstvá Českej republiky na veslárskych trenažéroch Download customs law. Na pretekoch nechýbali ani zástupcovia piešťanského veslárskeho klubu VK Sĺňava Piešťany.

 Najpočetnejšia bola kategória dorastencov, kde sa predstavilo až 48 pretekárov Square's Dream. Piešťanec Michal Bačkády v nej obsadil slušné 11. miesto. Medzi juniormi obsadili naši veslári miesta tesne za stupňami víťazov, keď medzi dievčatami doveslovala štvrtá Barbora Benková a medzi chlapcami Ondrej Kovačovič Ebs DakyuPrime download. Klaudia Čamborová skončila v ženskej kategórii na 7. mieste.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba

Najviac sa darilo piešťanským mužom pretekajúcim za ľahké váhy (do 75 kg) 인피니티 워 고화질 다운로드. Lukáš Babač obsadil v čase 6:25,4 2. miesto o 1,6 sekundy za Alešom Suským z SVK Břeclav. O 0,4 sekundy Lukášom skončil na treťom mieste Piešťanec Richard Vančo, ktorý však vesloval za český klub Slávia Praha Cherry Master 1991 download. Na piatom mieste dovesloval jeho brat Matúš Vančo, tiež reprezentujúci Sláviu Praha. Na šiestom mieste skončil Matej Šmída (FTVŠ UK Bratislava) Story Box Bible. Medzi veteránmi sa presadil Pavol Taraba starší, keď v kategórii 50-59 ročných skončil na druhom mieste, pričom  na víťaza stratil 1,1 sekundy 헤르미온느 다운로드.

Najbližšie sa piešťanskí pretekári predstavia doma. Pozrieť sa na ich výkony a povzbudiť ich budete môcť 2 Photoshop cs5 uninstalled download. februára, keď sa v športovej hale Gymnázia Pierra de Coubertina uskutoční trenažérová regata o Pohár Sĺňavy.

Autor: mv Foto: Ondrej Kovačovič

REKLAMA