Úvod Šport V nedeľu má v Majcichove bežať rekordných 798 desiatkarov

V nedeľu má v Majcichove bežať rekordných 798 desiatkarov

REKLAMA

Druhá marcová nedeľa bude v Majcichove vyhradená pre majstrovstvá Slovenska v cestnom behu na 10 km, súčasti 30. ročníka Majcichovskej desiatky 이젠 잊기로 해요 다운로드. Pozvanie na tradičný vidiecky sviatok telesnej kultúry už šiesty raz prijal prvý československý kozmonaut Vladimír Remek. Do vyše dvojtisícovej obce v Trnavskom okrese príde rekordný pelotón 신세계 쇼핑 다운로드.

Vlaňajšiu Majcichovskú desiatku vyhral Tibor Sahajda (BMSC Bratislava) 크롬 앱 다운로드. Najlepší vytrvalec SR sa stal aj absolútnym víťazom Slovenského bežeckého pohára 2019

Na jubilejné podujatie sa elektronicky prihlásilo 798 mužov, žien, juniorov a junioriek, z toho 277 registrovaných v Slovenskom atletickom zväze drive photo. Sú medzi nimi pódioví laureáti lanských M-SR v Strážskom, vrátane obhajcov zlatých medailí Tibora Sahajdu (BMSC Bratislava) a Silvie Valovej (AK ZVP Lučatín) 익스플로러 10 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Slávnostný štart hlavného pelotónu pred kultúrnym domom dostane priestor o 11.45 h. Po presune na miesto ostrého štartu sa pretekárske pole dá do pohybu presne na pravé poludnie logic pro x 다운로드. Sprievodné súťaže bežeckých nádejí, počnúc škôlkarmi a končiac starším žiactvom, otvoria 8. marca o desiatej hodine.

Populárne nedeľné preteky v uliciach Majcichova zároveň rozdajú úvodnú kolekciu bodov do Bežeckého pohára Slovenského atletického zväzu Full Windows. Seriál pozostáva zo šestnástich častí, siedmich majstrovských a deviatich komerčných behov. Záverečná pohárová konfrontácia pozve registrovaných atlétov 26. decembra do Lučenca.

Text: Jaroslav Lieskovský  Foto: Marián Bartoš 

REKLAMA