REKLAMA

Tenisti z klubu pôsobiaceho v piešťanskom HS Centre si užili výnimočný tréning s niekdajšou svetovou dvanástkou. Prišiel medzi nich Dominik Hrbatý, ktorí patrí k najúspešnejším slovenským tenistom Download Acronis True Image 2018. Rady dostali nielen hráči, ale aj ich rodičia.

Kapitán slovenského Davis Cupového tímu povedie svojich zverencov v najbližšom súboji začiatkom marca, avšak počas zimy si našiel čas aj na piešťanské deti lg전자 펌웨어 다운로드. Tie s  ním absolvovali dvojhodinový tréning. Venoval sa úplným začiatočníkom, ktorí sa iba učia držať raketu, ale aj starším hráčom, s ktorými driloval rôzne typy úderov Sad song download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

Pre všetkých malých tenistov bolo zážitkom a motiváciou absolvovať takýto tréning. Užívali si ho aj rodičia, ktorí mali na záver príležitosť spolu s deťmi získať spoločné fotografie, či podpisy, ale aj odpovede na najrôznejšie otázky Windows 95 iso download.

Dozvedeli sa, že ak sa chce hráč dostať do svetovej špičky platí to, čo povedal Roger Federer – musí odohrať milión úderov. Na otázku koľko času to zaberie, s úsmevom odpovedal, že to nikdy nepočítal extraterritorial rights. „Dôležité je hrať a investovať ten čas, nielen detí, ale aj vás rodičov,“ hovorí D. Hrbatý. Podľa jeho slov nie je nevyhnutne nutné, aby pri každom tréningu bol prítomný tréner 예스 파일 다운로드. Ako príklad uviedol seba a svojich rovesníkov. Dôležité bolo, že tenisom žili a každú možnú chvíľu trávili na kurte. Nezáležalo na jeho kvalite, aj keď už s Karolom Kučerom patrili do svetovej špičky, pokojne trénovali na hrboľatom asfalte, kde loptičky odskakovali kade tade. 

Špičkoví hráči prídu do Piešťan častejšie

Cieľom predstaviteľov klubu v HS Centre je priviesť do Piešťan špičkových hráčov na tréningy detí častejšie 2018 포토샵 cc 다운로드. Ide predovšetkým o motiváciu detí, aby mali možnosť stretnúť sa so svojimi vzormi osobne. Môžu sa od nich naučiť veci nielen z tenisovej abecedy, ale aj z osobnostných kvalít Photoworks v1 5. Dominik Hrbatý pôsobil napríklad nesmierne skromne aj napriek úspechom a zarobeným peniazom.

„Chceme pozvať aj ďalších hráčov, uvidíme, kto všetko prijme pozvanie 영화 빅쇼트 다운로드. Isté je, že častejšie k nám zavíta Filip Polášek, ktorý bol vo štvorhre svetovou dvadsiatkou,“ uzavrel Branislav Stankovič, zakladateľ HS Centra 궁귀검신 다운로드.

-red- Foto: -th-

 

REKLAMA