Úvod Šport Zimný štadión túto sezónu končí prevádzku predčasne

Zimný štadión túto sezónu končí prevádzku predčasne

REKLAMA

Zimný štadión v Piešťanoch v tomto roku predčasne končí prevádzku 13. marca. Dôvodom je vyhlásenie mimoriadnej situácie a prijatie opatrení zabraňujúcich šíreniu nákazy koronavírusom I love you again.

„Na základe vyhlásenia mimoriadnej situácie Ústredným krízovým štábom SR a na základe zákazu konania sa športových podujatí v súvislosti s prebiehajúcou situáciou spojenej so šírením sa koronavírusu (COVID-19) rozhodol SZĽH a športové oddelenie SZĽH s okamžitou platnosťou o predčasnom ukončení všetkých súťaží organizovaných SZĽH a regionálnymi zväzmi ľadového hokeja na území SR 카3 한글자막 다운로드. Všetky naplánované priateľské zápasy a turnaje v ľadovom hokeji na území SR sa s okamžitou platnosťou rušia tiež. Doriešenie všetkých športovo-technických dôsledkov bude predmetom ďalšieho zasadnutia riadiacich orgánov SZĽH a všetkých zainteresovaných,“ informoval Športový hokejový klub 37 Piešťany na svojej webovej stránke hand pump.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

„Následne na základe vyhlásenej mimoriadnej situácie sa dňom 13.03.2020 predčasne končí aj prevádzka Zimného štadióna v Piešťanoch nx 9.0 다운로드. O prípadných zmenách budeme športovú informovať na klubovom webe a sociálnych sieťach. Predpokladaný začiatok prevádzky v novej sezóne 2020/21 je 15 Dungrid free download. júla,“ uvidel prezident klubu Jaroslav Lušňák.

-red- Zdroj: Športový hokejový klub 37 Piešťany  Ilustr. foto: -lt-

REKLAMA