Úvod Šport V Malženiciach padali „esá“

V Malženiciach padali „esá“

REKLAMA

V sobotu 15. decembra s prvým predvianočným snehom ukončili diskgolfový rok v Malženiach posledným turnajom s názvom Mikuláš Doubles 2018 초무투전 다운로드. Na druhom ročníku bojovalo osem náhodne vylosovaných párov.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger

Z víťazstva sa napokon radovali domáci Marko Čačala a Rudo Maruna po vzájomnom rozstrele s druhými Rišom Kollárom a Tomášom Pekarovičom (112b) 러스티 레이크 파라다이스 다운로드. Tretí skončili Martin Mozola a Ondrej Rudolf (125b). Na malženickom ihrisku sa v poslednom čase darí „esám“, dnes padlo Ace, teda zásah koša na jeden hod štyrikrát 네이버 야구 다운로드. Trikrát bol úspešný Richard Kollár a raz Dominik Silný. Za posledné dva turnajové víkendy ich bolo celkovo 7.

Pred týždňom sa v Malženiciach hralo o Zlaté trenky Filezilla Hangul file. Ich hrdým majiteľom sa pre rok 2019 stal Marko Čačala. Minuloroční víťazi turnaja Šimon Horváth a Natália Nádaská pripravili na malženickom diskgolfom ihrisku výborný turnaj zo zaujímavými pravidlami 오렌지캬라멜 다운로드. Na 14 jamkách súťažilo 25 hráčov. Na druhom mieste o bod skončil Richard Kollár a tretí bol Ondrej Rudolf. Víťaz má právo usporiadať budúci turnaj O zlaté trenky 2019 podľa svojich pravidiel 안드로이드 유튜브 영상 다운로드. Unikátom tohto turnaja boli už spomínané tri „esá“. Dve sa podarili Katke Boďovej a jedno Martinovi Chalánimu.

REKLAMA

-red- Zdroj a foto: Discgolf Malženice

REKLAMA