Úvod Novinky Prezident PFK Piešťany končí vo funkcii

Prezident PFK Piešťany končí vo funkcii

REKLAMA

Prezident futbalového klubu PFK Pieštany Erik Hlavatý oznámil na sociálnej sieti, že ku koncu januára budúceho roka končí vo funkcii 7 of players. Tento post zastával takmer tri roky. Novým prezidentom má byť človek z prostredia klubu.

„Život prináša rôzne situácie a jednou z nich je aj tá, kedy sa musíte rozhodnúť, či sa budete riadiť zásadami, ktorými sa riadite celý život a o ktorých ste presvedčený, že sú správne, alebo si vyberiete cestu ústupkov a „zohýbania chrbta“… vybral som si tú prvú cestu,“ napísal vo vyjadrení Erik Hlavatý 포레스트검프 다운로드. Čo má presne na mysli touto vetou a čo konkrétne sa stalo, nešpecifikoval.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

„Počas skoro 3 rokov som stretol fantastických ľudí s entuziazmom, ale hlavne s vierou, že sa v Piešťanoch dá niečo urobiť pre naše deti Got downloaded. 250 detí v 11 tímoch sú toho dôkazom, ale ako to v živote chodí, stretol som sa aj so závisťou, nevraživosťou a aroganciou. Pevne verím, že s týmto „druhom“ ľudí sa už nestretnem Versacek. Na druhú stranu dúfam, že si s mojimi kolegami budem užívať kávu na štadióne počas fandenia. Máme rozrobených viacero projektov, ktoré budú určite dotiahnuté do úspešného konca Windows Subscribers. Kontinuita klubu je a bude zabezpečená tým, že celý výkonný výbor zostáva a aj nový štatutár je „naša krvná skupina“,“ uviedol E sentence. Hlavatý.

REKLAMA

„Na záver chcem špeciálne poďakovať Stachurovcom, Javorkovcom, Krajčovičovcom a všetkým priaznivcom, rodičom, jednoducho všetkým tým, ktorý nám úprimne pomáhali 막돼먹은 영애씨 다운로드. Tak isto sa veľmi teším na jarné zápasy „A“ tímu, našich dorastencov, ale aj žiakov. Títo mladíci sú naša budúcnosť a pevne verím, že o 2-3 roky budeme mať základnú jedenástku v „A“ tíme zloženú z piešťanských odchovancov – to by mal byť náš cieľ Lee Kun-chul's Good Morning Pops. Naďalej budem klubu pomáhať vrámci svojich možností a držať palce kolegom v ich veľmi náročnej práci. Odchádzam s tým, že sa každému môžem smelo pozrieť do očí a zároveň byť hrdý na to, čo sme spoločnými silami dokázali!,“ zakončil odchádzajúci prezident klubu Imodio Language Pack.
-red- Foto: -lt-

REKLAMA