Úvod Šport Tenis: Slováci sa v Piešťanoch kvalifikovali na záverečný turnaj Valerio/Galea Cup

Tenis: Slováci sa v Piešťanoch kvalifikovali na záverečný turnaj Valerio/Galea Cup

REKLAMA

Slovenský tenisový tím hráčov do 18 rokov v zložení János Fekete, Krištov Minárik a Lukáš Pokorný vyhral v Piešťanoch kvalifikačnú D skupinu na záverečný turnaj Valerio/Galea Cup Hancom trial. Pre postup na turnaj Majstrovstiev Európy národov stačila účasť vo finále. Slováci však pridali čerešničku na torte v podaní výhry nad Ruskom 영화 해로 다운로드.

Na tenisových kurtoch TK Kúpele Piešťany sa v uplynulých dňoch predstavili družstvá Bosny a Hercegoviny, Ruska, Srbska, Švédska a domáci Slováci tutu. Pôvodne malo hrať šesť tímov, jede sa však odhlásil. Dva papierovo najsilnejšie tímy Rusko a Švédsko boli nasadené priamo do druhého kola Korean Typeface. Duely pozostávali z dvoch dvojhier, v prípade remízy rozhodovala štvorhra.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

Slovensko malo dobrý los, kedy dostalo v prvom kole tým, ktorý sa odhlásil 코어고딕 다운로드. Mladí Slováci teda automaticky postúpili do druhého kola proti Švédsku. Favorizované Švédsko zdolali až po štvorhre 2:1, a tak postúpili do finále proti Rusku 당나귀 p2p 다운로드. Vo finále boli Rusi jednoznačnými favoritmi, no aj tých Slováci jednom vyhratom singli na každej strane a veľmi vyrovnanej štvorhre, v ktorej sa rozhodovalo až v treťom sete v supertiebreaku, zdolali 2:1 na zápasy Only download.

Partiu v zložení János Fekete, Krištof Minárik a Lukáš Pokorný s kapitánom Františkom Horváthom čaká finálový turnaj vo francúzskom La Rochelle 어도비 애프터 이펙트 다운로드.

-red- Zdroj a foto: TK Kúpele Piešťany

REKLAMA