Úvod Šport HK Havrani má za sebou dva roky pod novým vedením

HK Havrani má za sebou dva roky pod novým vedením

REKLAMA

Hokejový klub Havrani má za sebou dva roky činnosti pod novým vedením. V roku 2017 sa mládež piešťanská hokejová mládež úplne osamostatnila a klub sa snaží pracovať na dlhodobej koncepcii a vízii 무한도전 473회 다운로드. Základom bola stabilizácia hlavne finančná. O tom čo sa za dva roky udialo, ale o perspektívach hovoria predstavitelia klubu vo videovizitke, ktorú zverejnili 젠 메이트 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Prezident HK Havrani Lukáš Moravčík priblížil kroky po prevzatí klubu, respektíve občianskeho združenia website. Prvou z úloh bola finančná stabilizácia s pomocou sponzorov, ale snahou je taktiež spolupráca s mestom a krajom. Tu hokejisti spolupracujú s Asociáciou športových klubov Piešťany a prichádzajú s rôznymi návrhmi ako udržateľne financovať šport 1987 free download.

Klub je postavený na hráčoch. Tých má momentálne 150 avšak potrebuje svoju základňu rozširovať. Havrani ponúkajú deťom a rodičom, ktorí chcú vyskúšať hokej, štartovací balíček výstroje 윈도우 10 아이튠즈 다운로드. Rodičia tak nemusia na úvod riešiť veľké výdavky za výstroj a hokej sa tak stáva dostupnejší pre širšie spektrum detí.

V klube sa snažia spolupracovať so zahraničnými odborníkmi a vedením Slovenského zväzu ľadového hokeja 멜론 차트 top 100 다운로드. Okrem športovej stránky sa snažia pracovať aj na lepšom vzdelávaní trénerov, rodičov i hráčov.

Viac o klube, fungovaní i náboroch sa dozviete na www.hkhavrani.sk usim.

-red- Foto: -pb-

REKLAMA