Úvod Šport Beh okolo Marhátu plný symbolických jedenástiek

Beh okolo Marhátu plný symbolických jedenástiek

REKLAMA
Skola Rakovice

V nedeľu 11. augusta o 11-tej sa uskutoční jedenásty ročník Behu okolo Marhátu. Trať hlavného preteku v pohorí Považského Inovca meria 11,5 km Windows 10 English Language Pack.

Beh okolo Marhátu Foto: Martin Štepka

Vedie z rekreačného strediska Výtoky pri Moravanoch lesným stúpaním do sedla Gajda, vrstevnicou smerom na Jelenie jamy, kde sa stočí do stúpania do sedla Marhátu po červenej turistickej značke Samsung genuine firmware download. Pretekári ďalej prebehnú popod vrchol Marhátu lesnou cestou znova na červenú značku s prudkejšími stúpaniami a klesaniami späť smerom  na sedlo Gajda Steam downloads around the world. Zo sedla Gajda sa beží lesnou cestou a následne asfaltovou do doliny s cieľa na Výtokoch.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger

Traťový rekord v kategórii mužov zabehol pred desiatimi rokmi (2009) Ondrej Puškár  a má hodnotu 45:13 나는 부정한다 다운로드. Ženský traťový rekord drží Katarína Drahovská (2011) časom 53:53.

Pretek je určený pre všetky vekové kategórie od najmenších detí až po veteránov files from the Android web. Podujatie je určené tiež pre priaznivcov nordic wallking. 

Propozície a viac informácií nájdete tu Free download of BearMix

-red-

REKLAMA