Úvod Šport Beh okolo Marhátu prilákal sedem desiatok súťažiach

Beh okolo Marhátu prilákal sedem desiatok súťažiach

REKLAMA
Skola Rakovice

V nedeľu 11. augusta sa na Výtokoch uskutočnil Beh okolo Marhátu organizovaný klubom ŠBR Piešťany – tento rok v znamení 11tiek. Išlo sa o 11 강철의 연금술사 브라더후드 다운로드. ročník a štart hlavnej kategórie bol, ako každý rok, o 11-tej hodine.

Prvý plánovaný štart kategórie Nordic Walking bol o 10.00 h a na trať sa vydali 3 paličkári 혼인신고 양식 다운로드. Následne po nich odštartovali naše nádeje – deti do 6 rokov, do 10 rokov a do 15 rokov. Štart hlavnej kategórie a juniorských a veteránskych kategórií bol o 11.00 h php compression. Celkovo sa na trate vydalo 71 pretekárov.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Knebl

Trať viedla z rekreačného strediska Výtoky pri Moravanoch lesným stúpaním do sedla Gajda, vrstevnicou smerom na Jelenie jamy, kde sa stočila do stúpania do sedla Marhátu po červenej turistickej značke large iPhone attachments. Popod vrchol Marhátu lesnou cestou znova na červenú značku s prudkejšími stúpaniami a klesaniami smerom späť na sedlo Gajda. Zo sedla Gajda lesnou cestou s prechodom na asfaltovú cestu klesaním do doliny a do cieľa na Výtokoch pdf 소설 다운로드. Dĺžka trate bola 11,5 km a prevýšenie približne 420 metrov.

Výsledky:


Zdroj: ŠBR Piešťany

REKLAMA