Úvod Novinky Súboj Šamorína s Banskou Bystricou v očakávaní vyrovnanej bitky

Súboj Šamorína s Banskou Bystricou v očakávaní vyrovnanej bitky

REKLAMA
Skola Rakovice

O druhú semifinálovú miestenku v rámci Final Six turnaja Slovenského pohára zabojuje v piatok 19. januára o 19.00 h ŠBK Šamorín proti BK ŠKP 08 Banská Bystrica Pictogram ai download. Zo štvrťfinálového programu je to jasne najvyrovnanejší duel. Pri pohľade na extraligovú tabuľku totiž delí tieto dva tímy len jedno víťazstvo 웹스퀘어 엑셀 다운로드. Základnú časť skončili lepšie Bystričanky, päť výhier ich dostalo na piatu pozíciu. Šamorín zaznamenal dvojbodový zásah v štyroch stretnutiach, čo ich zaradilo na šieste miesto v tabuľke flux.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Hráčkam ŠKP vygradovala forma v správnom čase, z predchádzajúcich troch ligových stretnutí získali triumf nad Nitrou (74:54) a Slovanom (62:38) 똑같은 말 다운로드. „Podľa mňa to bude jeden z vyrovnanejších súbojov. My môžeme potvrdiť stúpajúcu formu, ktorú máme. Dúfam, že budeme úspešní. Je to aj previerka pred nadstavbou, ktorá nás čaká 마이링크 펌웨어 24.5 다운로드. My veľké ambície nemáme, keďže vieme, ako sú rozdané karty a ktoré družstvá sú dominantné. V prvom zápase sa pokúsime prekvapiť Šamorín 베트남사전 다운로드. Pre mňa je podstatný viac ako výsledok hlavne herný prejav,“ prezradil pred zápasom tréner Banskej Bystrice Miloslav Michálik.

S dobrými výsledkami prichádzajú aj hráčky z juhu Slovenska, do nového kalendárneho roka vstúpili víťazstvami nad Slovanom (60:53) a Popradom (67:65) Google Photos. Odhodlanie tak Šamorínčankám nechýba. „Chceli by sme postúpiť. Ak to pôjde všetko podľa plánu, tak to bude tesný zápas. Banská Bystrica je dobrá, hrá rýchlo a má dobrú streľbu Kakao Music. Dúfam, že sa nám podarí zvíťaziť,“ uviedol tréner Albert Diósi.

O vyrovnanosti týchto dvoch družstiev nehovorí len tabuľkové postavenie a zápasová bilancia, ale aj výsledky zo vzájomného merania síl Oracle 11g. Kým v úvode nového ročníka zvíťazili na palubovke Banskej Bystrice hráčky Šamorína 62:59, tak rovnaký scenár sa zopakoval v ďalšom zápase 다음 영어 사전 다운로드. Bystričanky uspeli u svojho súpera po výsledku 61:55.

Súboj medzi ŠBK Šamorín a BK ŠKP 08 Banská Bystrica je na programe v piatok 19. januára o 19.00 h. Rozhodcovskú taktovku nad stretnutím má trojica Lucia Gálová, Tomáš Turček a Martin Hudec.

-TS – M. Duchovič – SBA-

REKLAMA