REKLAMA

Dobrovoľní hasiči z Drahoviec majú dôvod na radosť. Vo štvrtok 18. januára večer sa im do hasičárne vrátila cisterna Tatra 138 po takzvanom repase 실비 키우기 1.9 다운로드. Kľúče od staronovej cisternovej automobilovej striekačky si hasiči prevzali z rúk prezidenta Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) Alexandra Nejedlého 소설 저작권 다운로드. Predtým stihla delegácia ešte odovzdať dve Tatry 148 hasičom v Horných Orešanoch a Doľanoch.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

História Dobrovoľného hasičského zboru Drahovce siaha až do roku 1882 Great Escape 1 episode. Zbor má v súčasnosti päťdesiat hasičov, ďalší dvanásti členovia sú vyškolení a majú odbornú spôsobilosť na zásahy. K dopravnému automobilu Avia a k technickému vozidlu Mazda sa vrátila pôvodne vojenská tatrovka, neskôr prerobená na hasičskú 토크온 모바일 다운로드.

„Vozidlo sme dostali z toho dôvodu, že podľa novej vyhlášky o hasičských jednotkách sme boli zaradení do kategórie A Zumba Dance Download. Sme nápomocní hasičskému a záchrannému zboru. Naša stará, teda už nová Tatra bola vyrobená v roku 1966, takže si už zaslúžila pocit novoty 애플 리케이션 다운로드. Po viac ako päťdesiatich rokoch nám už jednoducho dochádzala. Ešte doplníme do vozidla hadice, inak je plnohodnotné a pripravené na výjazd,” povedal pre pnky.sk veliteľ Dobrovoľného hasičského zboru Drahovce Jozef Varačka 갤럭시 s7 유심 다운로드.

„Z tejto Tatry zostali pôvodné len poznávacie značky a volant, všetko ostatné vrátane nadstavby s nádržou je nové. Celá Tatra bola rozobraná do poslednej skrutky a pridali sme modernizačné prvky,“ povedal prezident HaZZ Alexander Nejedlý, ktorý deň predtým odsúhlasil drahovským hasičom dotáciu vo výške tridsaťtisíc eur na rekonštrukciu hasičskej zbrojnice mameppkgui 다운로드.

Legendárne hasičské vozidlo je uznávané pre výborné jazdné vlastnosti v teréne Download code without integrity check. Nádrž na vodu má objem šesťtisíc litrov, menšia nádrž pojme šesťsto litrov penidla. Tatra 138 s pohonom 6×6 odvezie troch hasičov. Na auto sa vzťahuje dvojročná záruka voice recording. „Dúfame, že bude slúžiť ďalších dvadsať rokov, verím tomu, že nás ešte prežije. Prajem vám, aby tatrovka slúžila tak, ako má a aby, ako my hovoríme, zhrdzavela v garáži,” uzavrel Nejedlý.

-vv-

REKLAMA