Úvod Šport Smutná správa od športovcov. Zomrel Štefan Varga

Smutná správa od športovcov. Zomrel Štefan Varga

REKLAMA

V súvislosti s ochorením Covid-19 nečakane odišiel spoluzakladateľ Športového basketbalového klubu Piešťany a dlhoročný hlásateľ futbalových zápasov PFK Piešťany Download the cell phone image.

Štefan Varga sa narodil v roku 1958, s rodinou sa do Piešťan prisťahovali v roku 1985 Movie Kingdom. Po vysokej škole sem totiž nastúpil na vojenskú službu, Piešťany sa mu zapáčili a zároveň dostal pracovnú príležitosť v tunajšej Tesle pizzeria. Neskôr sa stal výkonným riaditeľom obchodného domu Kocka.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Od malička mal blízko k športu. Hrával basketbal za školské kluby, mal rád plávanie i bicyklovanie redhat 다운로드. Bol tiež fanúšikom hádzanej. Podieľal sa na založení Športového basketbalového klubu Piešťany a od znovuobnovenia mužského futbalového tímu v roku 2016 bol hlásateľom domácich zápasov PFK Piešťany 울티마온라인 다운로드. K hláseniu a moderovaniu mal blízko aj vďaka hudbe, ktorej sa aktívne venoval.

„Ďakujeme za všetko. Odpočívaj v pokoji, budeš nám veľmi chýbať. Úprimnú sústrasť celej rodine,“ rozlúčil sa so Štefanom Vargom futbalový klub.

Česť jeho pamiatke!

-red-

REKLAMA