Úvod Novinky Slovakman: Získa mimozemšťan Vabroušek desiate víťazstvo?

Slovakman: Získa mimozemšťan Vabroušek desiate víťazstvo?

REKLAMA

Štartovná listina pretekov v dlhom triatlone sa postupne zapĺňa. Účasť už potvrdili deväťnásobný víťaz Slovakmana Petr Vabroušek, ale aj aktuálne najväčší favorit a držiteľ traťového rekordu Tomáš Řenč 이지툰 다운로드.

Železní muži a ženy sa postavia na štart 18. ročníka pretekov v dlhom triatlone Slovakman v Piešťanoch v sobotu 1. augusta ráno 한글과컴퓨터 사전 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Chlapci na panvici

Vo vodách Sĺňavy absolvujú 3,8 km. Potom ich čaká 180 km na bicykli v šiestich okruhoch medzi Piešťanmi a Červeníkom. Maratón zabehnú na šiestich okruhoch medzi Lodenicou a mestským parkom Download Buzz Thorns. Dohromady musia prekonať 226 kilometrov. Neprofesionálnym športovcom to bude trvať 10 a viac hodín, očakávaný čas favoritov je 8 hodín a 30 minút toe-ik.

Organizátori dnes zverejnili mená viacerých športovcov, ktorí už svoju účasť potvrdili. Je medzi nimi Petr Vabroušek, ktorý vyhral Slovakmana prvýkrát v roku 2006 a potom postupne pridal ďalších osem víťazstiev good day. Premožiteľa v Piešťanoch nenašiel ani vlani.

Aktuálne je však najväčším favoritom jeho krajan Tomáš Řenč, ktorý je držiteľom traťového rekordu 8:23:23 z roku 2018. Ďalším možným medailistom je Jan Oppolzer, víťaz z roku 2016, ktorý si prvenstvo zabezpečil najrýchlejším maratónom dňa a ako jediný bol schopný bežať pod 3 hodiny (2:53:31). Šancu má aj Andrej Orlický, jeden z najrýchlejších plavcov na dlhých triatlonoch v našich zemepisných šírkach.

Zdroj: Slovakman.sk

REKLAMA