Úvod Novinky Škôlky na ľad – Havrani rozhýbu aj škôlkarov

Škôlky na ľad – Havrani rozhýbu aj škôlkarov

REKLAMA

Havrani chcú zabezpečiť pohyb a športové zážitky aj pre škôlkarov. Potrebujú váš hlas. HK Havrani prichádza s dobročinným športovým projektom Production 101 Season 2 Episode 1. Pre deti môžu získať až 5000 eur. Pomôžte aj vy, zahlasujte za projekt Škôlky na ľad.


V spolupráci s jednotlivými piešťanskými materskými školami chcú priviesť deti k väčšiemu pohybu, korčuľovaniu 서울시 지도 다운로드. Na zimnom štadióne Havrani zabezpečia týždenne 1 až 2 hodiny dopoludnia ľadovú plochu pre deti v predškolskom veku. Pri výuke korčuľovania budú asistovať kvalifikovaný tréneri Java multi-file download. Deťom s prvými krokmi na ľade pomôžu aj špeciálne pomôcky.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Projekt pre škôlky skúšali Havrani spustiť už viackrát, ale vždy to skončilo pre dopravu NationwideBlade. Deti sa nemali ako dostať na zimný štadión. Preto teraz v rámci nového projektu už počítajú so „škôlkarskym“ autobusom. Ten deti zo škôlky privezie na hodinu a po jej skončení ich zase bezpečne zavezie späť Download the Android Studio sdk.

Projekt Škôlky na ľad už začal

S prvou fázou projektu už začali. Pokračovanie pripravujú na september a potrvá až do konca roka 2019 Download the dailymotion video.

Pomôžte priviesť deti späť k športu a pohybu. Aj váš hlas je dôležitý!  Ak Havrani získajú najviac hlasov spomedzi všetkých prihlásených za trnavský kraj, Raiffeisen BANK poskytne na projekt sumu 5000 eur omvs 다운로드.

Prispejte aj vy k zlepšeniu pohybových zručností našich detí. Doprajte im zážitok s korčuľovania na ľade pod dohľadom profesionálov Jeju Gothic Download. Hlasovať v projekte Gesto pre mesto môžete tu 페인터 12 다운로드.

Tím HK Havrani

REKLAMA