Úvod Novinky Cyklistika: Jozef Metelka na pevnom kilometri na MS opäť druhý

Cyklistika: Jozef Metelka na pevnom kilometri na MS opäť druhý

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Slovenský paracyklista Jozef Metelka začal majstrovstvá sveta na dráhe v holandskom Apeldoorne opäť rovnako ako 한게임 섯다 다운로드. (otvorí sa v novej karte)">po minulé roky. Na pevnom kilometri skončil druhý. Nad jeho sily bol podobne ako v minulosti iba anglický rýchlik Jody Cundy 스타크래프트2 무료 다운로드. Metelka mu to plánuje spočítať v Tokiu 2020.

Jozef Metelka  opäť so striebornou medailou.
Jozef Metelka na pevnom kilometri opäť druhý Gungon January.

Piešťanský rodák získal na majstrovstvách sveta na dráhe na pevnom kilometri už šieste druhé miesto. Za víťazom, ktorý dosiahol čas 1:05,422, zaostal o 1,055 sekundy Fish Dick download. Podľa jeho vyjadrenia na sociálnych sieťach sa práve začala cesta za zlatom v Tokiu 2020.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Slovák zaostal na prvých 500 metroch za Cundym o necelé dve sekundy PowerMill 2018. Ďalšie úseky už mal rýchlejšie ako víťaz, ale na zmazanie manka to nestačilo. Na treťom mieste skončil Justin Widhalm z USA s časom 1:07,822 스트리트 파이터 4 apk 다운로드.

Jozefa Metelku na dráhových majstrovstvách sveta paracyklistov čakajú ďalšie preteky v sobotu. Indivduálna stíhačka na 4 km je jeho parádnou disciplínou, kde získal už päť majstrovských titulov v rade.

-th- Foto: FB Jozef Metelka

REKLAMA