Úvod Koktail Na Striebornici sa budú opäť stavať zábrany

Na Striebornici sa budú opäť stavať zábrany

REKLAMA
Esesko

Jar sa pomaly hlási o slovo a s ňou i každoročný ťah žiab na Striebornici neďaleko Piešťan. O ich bezpečný prechod cez cestu do vodnej nádrže sa starajú dobrovoľníci prenosmi, ale ešte predtým je potrebné postaviť zábrany 시카리오 솔다도 다운로드. Tento rok je budovanie naplánované  na nedeľu 17. marca od 9:30 h do 16:30 h.

„Tak ako každý rok príchodom jari začínajú žaby putovať z lesov do priľahlých vodných nádrží, v ktorých sa pária 김완선 다운로드. Ich cestu križuje nie pomerne frekventovaná cesta, ktorá pre ne často znamená smrť. Stavaním zábran a pravidelným prenášaním sa snažíme zachrániť tieto kvákajúce tvory music book. Preto, kto môžete a máte chvíľku čas, v nedeľu doobeda či poobede, príďte pomôcť so stavaním zábran pri nádrži Striebornica. Každá ruka sa počíta,“ pozývajú organizátori akcie cez sociálne siete Samsung Restore Solution 8 download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Zábrany sa stavajú na okraji poľa pozdĺž celej nádrže, čo je niekoľko stoviek metrov. Najskôr treba rýľmi vykopať brázdu, do ktorej sa potom osadí textilná, či plastová zábrana 내사랑내곁에 다운로드. Väčšina žiab sa na nej zastaví a tak ich dobrovoľníci môžu pozbierať a bezpečne preniesť do vody Production 101 Season 2 Episode 1. Každoročne sú to tisícky ropúch i skokanov.

Viac informácií nájdete aj na FB udalosti 환상수호전 다운로드.

-th- Ilustr Download dinosaurs on the Korean peninsula. foto: -th-, -vv-

REKLAMA