Úvod Šport Rugby: Reprezentácia U18 podľahla Bulharom, dnes ich čaká Bosna a Hercegovina

Rugby: Reprezentácia U18 podľahla Bulharom, dnes ich čaká Bosna a Hercegovina

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Juniorská reprezentácia Slovenskej republiky U18 odišla na Majstrovstvá Európy do Andorry na Veľkonočný pondelok. Pyrenejský miništát, nachádzajúci sa medzi Francúzskom a Španielskom, bude už po niekoľkýkrát hostiť šampionát starého kontinentu osemnásťročných 슈퍼마리오 선샤인 다운로드. Slovenská rugbyová únia po prvýkrát vysiela na takéto významné podujatie svoju mládežnícku reprezentáciu, takže to bude pre nás historická premiéra Download Detective Conan's Nightmare of Pure Black. Slovenská reprezentácia, ktorej základ tvoria hráči RUC Piešťany, včera podľahla tímu Bulharska 3:7.

Naši mladíci ešte odohrajú zápasy proti Bosne a Hercegovine, Izraelu a Malte, pričom sa určite budú snažiť vybojovať cenné víťazstvá a hlavne získať na prvom reprezentačnom turnaji skúsenosti 아이폰 펌웨어 다운로드. Prenosy zo zápasov môžete sledovať prostredníctvom online streamu a tiež na stránke rugbyeurope.tv 두둥실 내 새끼 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

U18 SR – BULHARSKO 3:7

V prvom hracom dni na európskom šampionáte konferencie 2 v Andorre naša reprezentácia nestačila na tím Bulharska a tesne prehrala 3:7 미니언 즈 파라다이스 다운로드. Všetky body padli v prvom polčase, v ktorom sme viedli po trestnom kope mlynovej spojky 3:0. Vo vyrovnanom zápase mal trocha viac z hry súper, aj keď sme boli pár centimetrov od víťazstva, keď naše krídlo bolo zložené a následne vytlačené do autu tesne pred bránkovou čiarou 히오스 백그라운드 다운로드.

V ďalšom zápase našej konferencie vyhral Izrael nad Maltou 22:7. V stredu 30. marca sa naša reprezentácia stretne s tímom Bosny a Hercegoviny o 15:40 넥서스5x 유심 다운로드.

andorra-1

Body SR: Nemec (TK 3) 다음 동영상 다운로드.

Zostava SR: 1. Košťál, 2. Berger, 3. Augustin, 4. Marek, 5. Guľáš, 6. Chmelo, 7. Brešťák, 8. Filipiak, 9. Nemec, 10. Scherer, 11. Martin Kováč, 12 범죄 도시 다운로드. Juřík, 13. Osypenko, 14. Pomajbo, 15. Kotešovský, 16. Urbánek, 17.Páleník, 18. Marek Kováč, 19. Opial, 20. Klčo, 21. Kessl, 22. Drozd, 23. Bobek, 24 요리인류 키친 다운로드. Líška

RT: Kubala, Krützner, Cimetiere, Purton, Kráľ, Čermák

Program zápasov:

29. 3. 2016 utorok 15.40 h (miestneho času) Slovensko – Bulharsko

30. 3. 2016 streda 15.40 h Bosna a Hercegovina – Slovensko

1. 4. 2016 piatok 16.50 h Slovensko – Izrael

2. 4. 2016 sobota 13.50 h Malta – Slovensko

12898180_1701484730109063_132485225541054463_o

-lt/Zdroj: slovakrugby.sk/Foto: Rugby klub Bratislava – Rugby škola-

REKLAMA