Úvod Šport Rugby: Rugbysti podľahli tesným rozdielom Bosne a Hercegovine

Rugby: Rugbysti podľahli tesným rozdielom Bosne a Hercegovine

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Naša juniorská reprezentácia podľahla včera 30. marca vo svojom druhom zápase na Majstrovstvách Európy v Andorre výberu Bosny a Hercegoviny len tesne 5:0 Creepy 2001 download. V prvom polčase nebolo k videniu príliš atraktívne rugby, kedy sa na oboch stranách kopili technické chyby a hralo sa väčšinou na našej polovici ihriska Protect The Earth. V posledných sekundách prvého polčasu vyvrcholil tlak súpera do vedenia, keď cez krídelné priestory položil päťku. Našim rugbistom treba k dobru pripísať hlavne svedomitú hru v obrane a malý počet doposiaľ inkasovaných gólov. Hráčom budeme držať palce v piatok o 16:50 v súboji s Izraelom a hlavne fandiť útočníkom, aby sa im podarilo presadiť 쇼미더머니777 2화 다운로드.

zdroj-rk-b7

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Po takzvanom „vyčistení žalúdkov“ od trénerov sa naši chlapci po polčase vzchopili a predviedli viacero pekných kombinácií 명탐정 코난 16기 다운로드. Žiaľ, naša snaha neskončila položením, aj keď sme sa dostali za bránkovú čiaru súpera, kde sa naša „trištvrťka“ snažila dostať do výhodnejšej pozície pod bránku Centos svn. Nanešťastie prekročila koncovú čiaru ihriska, z čoho namiesto bodov rezultoval výkop z obranného územia Bosny. Našich chlapcov zajtra čaká voľný deň, ktorý naplno využijú na regeneráciu po fyzickej aj psychickej stránke 활기찬 배경음악 다운로드.

V piatok si zmeriame sily s výberom Izraela od 16:50, ktorý dnes porazil Bulharsko 12:11.

Zostava SR: 1. Košťál, 2. Berger, 3. Augustin, 4 s3 데이터 다운로드. Marek, 5. Guľáš, 6. Urbanek, 7. Brešťák, 8. Filipiak, 9. Nemec, 10. Scherer, 11. Martin Kováč, 12. Juřík, 13. Osypenko, 14. Pomajbo, 15. Kotešovský, 16 오버쿡 다운로드. Chmelo, 17. Páleník, 18. Marek Kováč, 19. Opial, 20. Klčo, 21. Kessl, 22. Drozd, 23. Bobek, 24. Líška

RT: Kubala, Krützner, Cimetiere, Purton, Kráľ, Čermák, Such

-lt/Zdroj: slovakrugby.sk-

REKLAMA