Úvod Novinky Rebeka Mikulášiková: „Som rada, že som pomohla tímu k víťazstvu.“

Rebeka Mikulášiková: „Som rada, že som pomohla tímu k víťazstvu.“

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Stredajší zápas proti SBŠ Ostrava zvládli Piešťanské Čajky nadmieru a jednoznačným spôsobom dokráčali k tretiemu víťazstvu v Central Europe Women League Truman Show subtitles. Hlavnou postavou stretnutia bola len 17-ročná pivotka Rebeka Mikulášiková, ktorá sa prezentovala výbornými 28 bodmi, tromi premenenými trojkami a desiatimi doskokmi itools 다운로드.

cajky_ostrava_37

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Hoci Čajky nemali ideálny vstup do stretnutia, netrvalo dlho, aby sa opäť skoncentrovali a začali hrať svoju hru movie Amur. V stretnutí, ktoré vysielala televízia 213 v priamom prenose napokon nedali svojim českým súperkám žiadnu šancu a zvíťazili 106:64. „Aj napriek nekoncentrovanému vstupu do zápasu sme sa odrazili, začali plniť taktické pokyny a vytvárať tlak na súpera Monster's Kids. Tým sme sa dostávali do ľahkých pozícii, či už pod košom, alebo spoza oblúka,“ zhodnotila stretnutie Rebeka Mikulášiková.

Práve ona bola jednou z ústredných postáv stredajšieho duelu highest quality on YouTube. Stále len 17-ročná talentovaná pivotka Čajok hrala proti Ostrave vo veľkej pohode a k víťazstvu Čajok prispela 28 bodmi a desiatimi doskokmi 영한 번역기 다운로드. Navyše premenila aj tri trojkové pokusy, čo je na podkošovú hráčku úctyhodné. „Využívala som pod košom výškovú prevahu a premieňala som ľahké strely mencoder. Týmto som sa chytila a padli mi tam aj trojkové pokusy. Som rada, že som mojim výkonom pomohla tímu k víťazstvu,“ dodala talentovaná hráčka 저작권 동영상 다운로드.

Čajky budú chcieť na výkon s Ostravou nadviazať aj v sobotu, keď extraligovom stretnutí privítajú v Diplomat aréne ŠBK Šamorín. Vedenie klubu chystá pre fanúšikov aj predvianočné spestrenie posledného domáceho zápasu v roku 2016, o ktorom bude informovať v priebehu dnešného dňa 드래곤 길들이기 3 자막 다운로드.

-Piešťanské Čajky/Foto: archív-

REKLAMA