Úvod Šport Plávanie: Prvé športové úspechy najmladších plavcov ŠPK Kúpele Piešťany

Plávanie: Prvé športové úspechy najmladších plavcov ŠPK Kúpele Piešťany

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V prvom polroku r. 2016 sa do súťažnej sezóny zapojili aj 9- roční plavci ŠPK Kúpele Piešťany. V úvodnom polroku sa zúčastnili troch kôl Slovenského pohára v plávaní žiakov, dvoch kôl Krajských majstrovstiev  Slovenska a troch pohárových pretekov v Handlovej,  v Považskej Bystrici a v Nových Zámkoch 윈도우10 블루투스 드라이버 다운로드. Celkovo si odniesli z týchto podujatí  11 zlatých, 18 strieborných a 9 bronzových medailí.

Najúspešnejšou plavkyňou sa stala Nina Ilončiaková so ziskom 6 zlatých, 3 strieborných  a 1 bronzovej medaily, Mário Stanček získal  1 zlatú, 5 strieborných a 1 bronzovú medailu, Natália Ertlová 8 strieborných a 1 bronzovú medailu, Katarína Lopatková získala 1 zlatú a 4 bronzové madaily,  Kornélia Čačíková 1 zlatú, 1 striebornú a 1 bronzovú medailu, Patrícia Holíková 1 zlatú a 1 striebornú medailu, Sofia Talajková 1 zlatú a 1 bronzovú medailu WhaleY.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Na záver sezóny sme pripravili aj našim najmladším plavcom, 6 až 8-ročným,  klubové preteky. Malí plavci vydali zo seba maximum a tak sa všetci stali víťazmi 유심 강제 다운로드.

K úspechom srdečne blahoželáme.

-ŠPK Kúpele Piešťany-

REKLAMA