Úvod Šport Piešťanské Čajky ulovili talentovanú pivotku Rebeku Mikulášikovú

Piešťanské Čajky ulovili talentovanú pivotku Rebeku Mikulášikovú

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské Čajky hlásia ďalšiu posilu, klubu z kúpeľného mesta sa podarilo uloviť mladú reprezentantku do 18 rokov Rebeku Mikulášikovú, ktorá do Piešťan prichádza z Nitry Download the baseball game. Stále ešte len 16-ročná pivotka je jednou z opôr slovenskej reprezentácie do 18 rokov pred nadchádzajúcimi majstrovstvami Európy v Maďarsku New Roll.

189 centimetrov vysoká hráčka sa s Piešťanskými Čajkami dohodla na viacročnom kontrakte a je veľkým prísľubom do budúcnosti Download Diz Final Aworth. „Je to pre mňa obrovská výzva a veľká príležitosť už len trénovať hrať za Piešťanské Čajky. Som strašne rada že si ma do Piešťan vybrali a budem môcť pôsobiť v takto kvalitnom družstve your voice to show. Dám do toho úplne všetko, aby som ľudom, ktorí mi dali túto dôveru ukázala, že na to mám,“ prezradila nová Čajka Rebeka Mikulášiková wifi 업로드 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

S angažovaním slovenskej reprezentantky do 18 rokov, ktorá výraznou mierou pomohla v minulej sezóne Nitre k postupu do extraligy je spokojný aj tréner Piešťanských Čajok Martin Pospíšil redhat linux. „Rebeka je talentovaná hráčka využiteľná na pozíciách 5 a 4. Skvelú prácu s ňou urobil materský klub v Nitre, pred ktorým musím dať klobúk dole za ich prácu s mladými hráčkami g마켓 다운로드. Teraz bude našou úlohou rozvíjať schopnosti, ktoré jej pomôžu postupne sa etablovať na vyššom stupni basketbalu.“

Vizitka:

Meno a priezvisko: Rebeka Mikulášiková
Dátum a miesto narodenia: 31.07.1999 v Nitre
Výška: 189 cm
Pozícia: Pivotka
Predchádzajúce pôsobisko: Nitra

-Piešťanské Čajky/Foto: archív-

REKLAMA