Úvod Novinky Veslovanie: Richard Vančo zvíťazil na Medzinárodných majstrovstvách Českej republiky

Veslovanie: Richard Vančo zvíťazil na Medzinárodných majstrovstvách Českej republiky

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Poslednými veslárskymi pretekmi pred letnou prestávkou boli Medzinárodné majstrovstvá Českej republiky vo veslovaní, ktoré sa uskutočnili v Račiciach English egg download. Náš domáci klub VK Sĺňava Piešťany reprezentovali iba muži, ktorí zaznamenali 3 pódiové umiestnenia. Najlepšie si počínal Richard Vančo, ktorý zvíťazil v skife ľahkej hmotnosti do 23 rokov resume form. Na druhom mieste skončil domáci český pretekár Šimánek, tretí skončil Zelinka z SVK Bratislava.

DSC_0053_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Richard v tejto sezóne ešte nenašiel premožiteľa, vyhral Majstrovstvá Českej republiky na dlhej dráhe, Kontrolné preteky Slovenského veslárskeho zväzu, Medzinárodnú regatu v Blede a Majstrovstvá Českej republiky 제브라 폰트 다운로드. Svojimi výsledkami si vyjazdil účasť na augustových majstrovstvách sveta vo veslovaní do 23 rokov, ktoré sa uskutočnia v holandskom Rotterdame tbs 다운로드.

Maroš Sloboda štartoval v dvoch disciplínach, pričom v oboch zaznamenal striebornú medailu. V skife ľahkej hmotnosti nestačil len na ďalšieho slovenského reprezentanta Mareka Režnáka zo Šintavy, tretí skončil Slovinec Bolha HighWorks Messenger pc. Maroš spolu s Marekom Režnákom štartovali aj na dvojskife, čo prinieslo Marošovi ďalšie striebro, prvé a tretie miesto si pripísali domáci pretekári z Česka 오인용 목창 다운로드.

-VK Sĺňava Piešťany-

REKLAMA