Úvod Šport Piešťany hostia tento víkend desiatky mladých volejbalistov

Piešťany hostia tento víkend desiatky mladých volejbalistov

REKLAMA
취영롱 다운로드

V Piešťanoch sa cez víkend 22. – 23. augusta koná turnaj najstarších kategórií volejbalového Pohára mládeže. Ide o záverečný turnaj najstarších kategórií dievčat do 19 rokov (2001 a ml.) a chlapcov do 20 rokov (2000 a ml.) v rámci letného volejbalového Pohára mládeže SVF 청년경찰 다운로드. Hrá sa v areáli tenisového HS Centra.

Na turnaj dievčat postúpilo 9 tímov turbo vpn. Najskôr odohrajú tri trojčlenné skupiny. Následne prví zo skupín budú hrať o 1. – 3. miesto, druhí o 4. – 6. miesto a tretí o 7 쥐가 백마리 다운로드. – 9. miesto.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na turnaji chlapcov štartuje 8 tímov na začiatku v dvoch štvorčlenných skupiná. Prví dvaja postúpia do semifinále, družstvá na tretích a štvrtých priečkach budú hrať o konečné 5 정령왕 엘퀴네스 다운로드. – 8. miesto.

Dievčatá U19 (9 tímov): VK Pirane Brusno, ŠK ELBA Prešov, ŠVK Pezinok, ŠŠK Bilíkova Bratislava, Palas VK Levice, ŠKM Liptovský Hrádok, MŠK Žiar nad Hronom, TJ Lokomotíva Čadca, Volley project UKF Nitra

Chlapci U20 (8 tímov): TJ Slávia Svidník, VKM Stará Ľubovňa, VK MIRAD PU Prešov, ŠK Gymnázium Humenné, VK ONE Ružomberok, ŠŠV Trenčín, TJ Spartak Myjava, VKP Bratislava

TS SVF/ red Foto: SVF

REKLAMA