Úvod Novinky Piešťanci si vyskúšali snežný SPARTAN RACE

Piešťanci si vyskúšali snežný SPARTAN RACE

REKLAMA

V krásnom prostredí pod štítmi Vysokých Tatier sa v sobotu 23. januára uskutočnil pretek z edície SPARTAN RACE „Svit winter sprint Slovakia“ gate of steiner. Svoju vytrvalosť, silu a odolnosť voči drsným klimatickým podmienkam sa rozhodla vyskúšať si aj partia piešťanských gymnazistov z 2.A triedy. Študentov Ninu Burianovú, Matúša Machača, Dominika Guľáša, Jána Baranoviča a Lukáša Pomajbu podporovali rodičia nielen z hľadiska, ale členovia rodiny Niny Buriánovej aj tým, že absolvovali pretek s nimi 구글 드라이브 스트림 다운로드.

Spartan 2016_resize

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

Nádherná zasnežená scenéria tatranských štítov, sedemnásťstupňový mráz v čase štartu pretekov a tisíce športovcov z rôznych krajín Európy vyvolávali u prítomných na tele “zimomriavky“ 항아리 게임 무료 다운로드. Organizátori pretekov hudobnou produkciou, ktorou u štartujúcim organizovali predštartové rozcvičky, bičovali atmosféru a doslova u účastníkov vyvolávali nedočkavosť, chuť súťažiť a bojovať s nástrahami trate. Fyzické i psychické schopnosti si overili pri 7 700 metrovom behu po snehu a ľade, v členitom horskom teréne s 21 prekážkami. Prekážky rôzneho charakteru – šplh na lane, prekonávanie stien rôzneho sklonu, prenášanie vedier so štrkom, beh s vrecom piesku, bradlá, plazenie, hod na cieľ, beh po“kladine“, ručkovanie na kruhoch, preskočenie horiacej „hranice“, ale aj pamäťový test dali v mrazivom počasí všetkým zabrať Download the communication program. Kto prekážku neprekonal, musel podľa „sparťanských“ pravidiel absolvovať trest – 30 „angličákov“ (drep-podpor ležmo-klik-drep-výskok s tlesknutím nad hlavou) If only download. Samozrejme takmer každý si aj zacvičil, či už 30, alebo aj 90 opakovaní.

Spartan race_resize

Do súťaže sa prihlásili ako družstvo a všetci členovia úspešne trať zvládli v časovom limite, a teda boli klasifikovaní aj vo výsledkovej listine Download 13 versions of Team Viewer. Samozrejme, nemohli sa rovnať tým, ktorí sa na podobné preteky dlhodobo pripravujú, ale v prípade piešťanských študentov išlo o to vyskúšať si svoje schopnosti, svoju vôľu a pri niektorých prejážkach „zaťať“ zuby a prekonať sám seba. Atmosféra pretekov, úspešné zvládnutie trate aj s jej nečakanými nástrahami, pretože pretekári pred štartom nepoznajú aké prekážky ich na trati čakajú, nadchli a motivovali zúčastnených Piešťancov natoľko, že si už vyberajú ďalšie preteky SPARTAN RACE, na ktorých budú v najbližších mesiacoch štartovať kmplayer codec.

-Ján Baranovič-

REKLAMA