Connect with us

Aktuality

Študenti piešťanského gymnázia čistili fontány v centre mesta

Dobrovoľnícke centrum Trnavského samosprávneho kraja už niekoľko rokov organizuje týždeň rôznych dobrovoľníckych aktivít, do ktorých sa môžu zapojiť študenti všetkých stredných či základných škôl. Týždeň dobrovoľníctva 2024 využili aj študenti z piešťanského Gymnázia Pierra de Coubertina. V centre mesta sa pustili do čistenia fontán.

Published

on

Študenti gymnázia čistia okolie Skákajúcej fontány
Reklama

„Pôvodný plán zahŕňal dva dni pracovných aktivít, ktoré majú skrášliť prostredie nášho mesta. Bohužiaľ, počasie nebolo vždy priaznivé. Sme radi, že vo štvrtok 23. mája sa v spolupráci so Službami mesta Piešťany 68 študentov z I.A, I.B a I.C spolu so svojimi triednymi učiteľkami Denisou Obuchovou, Silviou Tomagovou a Zuzanou Dvořákovou podieľali na vyčistení piešťanských fontán,“ informovala Stanislava Šimová, koordinátorka dobrovoľníkov na piešťanskom gymnáziu.

Reklama

Služby mesta Piešťany zabezpečili potrebné pracovné náradie či pracovné rukavice a sa gymnazisti pustili do práce. „S výsledkom svojej dobrovoľníckej činnosti boli všetci spokojní. Poďakovanie patrí Službám mesta Piešťany za ochotu spolupracovať a študentom I.A, I.B a I.C za chuť pracovať,“ dala S. Šimová.

Reklama

-red- Foto: GYPY

Populárne články