Úvod Šport PBL: Gymnazisti víťazstvom potvrdili prvé miesto v tabuľke

PBL: Gymnazisti víťazstvom potvrdili prvé miesto v tabuľke

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanská Basketbalová Liga pokračovala v pondelok 15. januára zápasom s poradovým číslom osem, v ktorom sa stretli družstvá Gymnázia Pierra de Coubertina a Základná škola Brezová 맥스틸 다운로드. V zápase zvíťazilo skúsenejšie družstvo gymnazistov, ktorí omladené družstvo súpera zdolali 59:11 a potvrdili vedúcu pozíciu v tabuľke. Najbližší zápas sa odohrá v pondelok dňa 22 로지텍 마우스 소프트웨어 다운로드. januára v hale gymnázia, o 15.00 hodine sa stretnú žiaci ZŠ M. R. Štefánika a ZŠ Moravany. Príďte povzbudiť svoje deti, spolužiakov a spolužiačky subtitles for Game of Thrones Season 8 5.

Gymnázium P.d.Coubertina – ZŠ Brezová 59:11 (31:7)

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Štvrtiny: 19:1, 12:6, 7:2, 21:2

Bodovali: Macejková 26, Pabiš 13, Dzíbelová 10, Bitarovská 6, Mlynáriková 4 – Danišková 6, Kubová 3, Pavlík 2

Za Gymnázium nastúpili pod vedením zastupujúcej trénerky p Galaxy Note firmware. A. Matúšovej tieto hráčky: Dzíbelová, M. Mlynáriková, Macejková, Z. Mlynáriková, Bitarovská, Čuboňová, Kubalová a hráči: Pabiš a Kubala game to survive the nuclear war.

Za ZŠ Brezová nastúpili pod vedením zastupujúcej trénerky J. Studenej tieto hráčky: Danišková, Urbanová, Doktorová, Domková, , Kubová, Studená a hráči: Bábik a Pavlik Froome2.

-Basketbalový klub mládeže Piešťany – Piešťanská Basketbalová Liga/Foto: archív – ilustračné-

REKLAMA