Connect with us

Novinky

Slovenský pohár prinesie denné vstupenky i otvorenie fanshopu

Published

on

Reklama
Reklama

Už počas nasledujúceho víkendu budú Piešťany hostiť ďalšie významné basketbalové podujatie. Po roku sa v Diplomat aréne opäť uskutoční finálový turnaj Slovenského pohára žien 2018. Od piatku do soboty sa tu stretne šesť najlepších extraligových tímov. Trofej budú obhajovať domáce Piešťanské Čajky, ktoré minulý rok dokázali prvý krát zvíťaziť. Tri dni pred začiatkom podujatia prinášame niektoré organizačné informácie.

Denné vstupenky za 3 eurá

Denné vstupenky v piatok a sobotu budú v hodnote 3 eur a zahŕňajú obe štvrťfinálové, resp. semifinálové stretnutia. Vstupenky na nedeľný finálový zápas bude rovnako v hodnote 3 eur. Držitelia sezónnych permanentiek majú vstup zahrnutý v rámci permanentky. Po novom sa vstupenky budú predávať v pokladni Diplomat arény cez vonkajšie okienko. Každý fanúšik dostane k vstupenke aj osemstranový bulletin s informáciami o Slovenskom pohári a jeho účastníkoch.

Reklama

Otvorenie fanshopu i tanečné vystúpenia

V rámci Slovenského pohára 2018 chystajú Piešťanské Čajky aj sprievodný program. V piatok od 15:30 prebehne slávnostné otvorenie kamenného fanshopu v Diplomat aréne, kde si fanúšikovia budú môcť zakúpiť zaujímavé upomienkové a fanúšikovské predmety s tematikou Piešťanských Čajok. Fanshop bude otvorený počas celého turnaja Slovenského pohára a po ňom budú spresnené otváracie hodiny v ďalšom priebehu sezóny. Piešťanské Čajky si medzi seba opäť pozvali žiakov Základnej umeleckej školy v Piešťanoch, ktorí svojimi vystúpeniami vyplnia program počas zápasových prestávok, ako bolo pri podobných príležitostiach zvykom v posledných sezónach.

(ts)

Populárne články