Úvod Novinky Slovenský pohár prinesie denné vstupenky i otvorenie fanshopu

Slovenský pohár prinesie denné vstupenky i otvorenie fanshopu

Už počas nasledujúceho víkendu budú Piešťany hostiť ďalšie významné basketbalové podujatie. Po roku sa v Diplomat aréne opäť uskutoční finálový turnaj Slovenského pohára žien 2018 Download Cadian 3D. Od piatku do soboty sa tu stretne šesť najlepších extraligových tímov. Trofej budú obhajovať domáce Piešťanské Čajky, ktoré minulý rok dokázali prvý krát zvíťaziť Little Mermaid in the corner. Tri dni pred začiatkom podujatia prinášame niektoré organizačné informácie.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Denné vstupenky za 3 eurá

Denné vstupenky v piatok a sobotu budú v hodnote 3 eur a zahŕňajú obe štvrťfinálové, resp 댄스 타운 다운로드. semifinálové stretnutia. Vstupenky na nedeľný finálový zápas bude rovnako v hodnote 3 eur. Držitelia sezónnych permanentiek majú vstup zahrnutý v rámci permanentky Seoichu program. Po novom sa vstupenky budú predávať v pokladni Diplomat arény cez vonkajšie okienko. Každý fanúšik dostane k vstupenke aj osemstranový bulletin s informáciami o Slovenskom pohári a jeho účastníkoch ftk imager.

Otvorenie fanshopu i tanečné vystúpenia

V rámci Slovenského pohára 2018 chystajú Piešťanské Čajky aj sprievodný program Download across the universe. V piatok od 15:30 prebehne slávnostné otvorenie kamenného fanshopu v Diplomat aréne, kde si fanúšikovia budú môcť zakúpiť zaujímavé upomienkové a fanúšikovské predmety s tematikou Piešťanských Čajok 윈도우8 iso 다운로드. Fanshop bude otvorený počas celého turnaja Slovenského pohára a po ňom budú spresnené otváracie hodiny v ďalšom priebehu sezóny. Piešťanské Čajky si medzi seba opäť pozvali žiakov Základnej umeleckej školy v Piešťanoch, ktorí svojimi vystúpeniami vyplnia program počas zápasových prestávok, ako bolo pri podobných príležitostiach zvykom v posledných sezónach 윈도우 10 마이크로소프트 다운로드.

(ts)

REKLAMA