Úvod Reklama Čajky dnes ukončia základnú časť súbojom s Good Angels Košice

Čajky dnes ukončia základnú časť súbojom s Good Angels Košice

REKLAMA
Esesko

Extraligový šláger na záver základnej časti ženskej basketbalovej extraligy. Už dnes je na programe súboj najlepších ženských tímov v posledných rokov, keď Piešťanské Čajky o 18.00 hodine privítajú v Diplomat aréne Good Angels Košice Download Albata. V súboji prvých Košičaniek s druhými Čajkami tak rozhodne nebude núdza o kvalitný basketbal.

Najväčším vrcholom tohto basketbalového týždňa bude víkendový Slovenský pohár žien 2018 v Piešťanoch 드라스틱 포켓몬스터 화이트2 다운로드. V stredu však basketbalových nadšencov čaká ešte jeden pestrý súboj, ktorý bude peknou previerkou pred víkendovými bojmi o prvú trofej sezóny 후레자식 다운로드. Hoci Piešťanské Čajky v roku 2018 nehrajú optimálne, radi by sa dnešným stretnutím odrazili k lepším výkonom.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Dôležité bolo, aby sme po návrate z turnaja Východoeurópskej ligy v Rige dobre zregenerovali 즐거운 사라 다운로드. Momentálne je to o tom, aby sme v našom hernom koncepte napredovali. Robíme príliš veľa chýb, musíme sa vyvarovať zlyhaniam v disciplinovanosti 고스트 11.5 다운로드. Je dôležité, aby každá hráčka išla na hranu v osobných súbojoch. Good Angels sú favoritom, ale my spravíme všetko preto, aby sme im to čo najviac znepríjemnili,“ povedal pred dnešným stretnutím tréner Čajok Martin Pospíšil 소스 세이프 2005 다운로드.

Dnešný zápas je druhým vzájomným meraním síl v tejto sezóne. Začiatkom novembra Čajky prehrali v Košiciach 50:64 a bola to ich doteraz jediný prehra v extraligovej sezóne re-shack weapon. Good Angels Košice sú zatiaľ bez prehry na prvej priečke tabuľky.

Vstupenky na zápas v hodnote dvoch eur si môžete zakúpiť od 10.30 do 14.00 hodiny v reštaurácii Diplomat aréna, alebo pred zápasom od 16.00 hodiny Download the 2015 New Year card.

Extraliga žien – 14. kolo – dohrávka:
Piešťanské Čajky – Good Angels Košice (18.00, Diplomat aréna)
Livestream: https://www.youtube.com/watch?v=TOgz4Pb_LhI
Livestats: http://www.fibalivestats.com/u/EXTW/747448/

-TS Piešťanské Čajky-

REKLAMA