Mladí vodní motoristi súťažili na jazere Jakubov pri Malackách

V sobotu 11. júla sa uskutočnilo tretie kolo majstrovstiev Slovenska v súťaži Formula Future na jazere Jakubov pri Malackách. Pretekov sa zúčastnilo aj 5 pretekárov z klubu vodného motorizmu Piešťany. Súťažilo sa tradične vo viazaní uzlov a v jazde na motorovom člne. V kategórii družstiev skončili pretekári z Piešťan na peknom druhom mieste.

Jakubov 2015 030
Organizátorom bol oddiel vodného motorizmu Malacky. Súčasťou pretekov bola súťaž družstiev o pohár primátora Malaciek.

V kategórii mladších žiakov 9-12 rokov na treťom mieste skončil Lukáš Paulovič, na piatom Pavlína Paulovičová a na šiestom Nina Majerčíková.

V kategórii starších žiakov 13-18 rokov vybojoval piešťanský zástupca Ján Hužovič bronz a Soňa Majerčíková, k tomuto umiestneniu pridala piate miesto.