Úvod Novinky Minihádzanári si zmerali pred Vianocami sily v Piešťanoch

Minihádzanári si zmerali pred Vianocami sily v Piešťanoch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V nedeľu 17. decembra a v priestoroch telocvične piešťanského gymnázia Pierra de Coubertina po prvýkrát uskutočnil turnaj v MINIHÁDZANEJ 빌리진 다운로드. Okrem domáceho tímu prípravky MHK Piešťany sa ho zúčastnilo osem ďalších prípravkárskych tímov, konkrétne: HC ŠTART Nové Zámky „A“,HC ŠTART Nové Zámky„B“, HC ŠTART Nové Zámky„C“, HK AGRO Topoľčany, HBC Trnava, HC SPORTA Hlohovec „A“,HC SPORTA Hlohovec „B“, HC SPORTA Hlohovec „C“ Paint 3D download.


Počas sezóny 2017/2018 to bol už v poradí štvrtý turnaj pre túto najmenšiu kategóriu hádzanárskej mládeže Sublime Text3. Cez 80 detí, chlapcov aj dievčat, vo veku od 8 do 10 rokov sa vystriedalo počas 10 hodín v 36 zápasoch. Turnaj sa hral systémom každý s každým 발리에서 생긴일 다운로드.
Najlepšie turnaj zvládol tým HC ŠTART Nové Zámky „A“, ktorý neprehral ani jeden zápas a stal sa tak celkovým víťazom turnaja. MHK Piešťany sa umiestnilo na peknom 6 타임 패러독스 다운로드. mieste za dve výhry a jednu remízu.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Veľmi sa teším, že sme aj my dokázali zorganizovať takýto turnaj v Piešťanoch. Pred začatím sezóny sme museli riešiť množstvo problémov spojených s financiami, bránkami, priestorom a personálnym zabezpečením Download the aviator. Našťastie sa to podarilo, lebo je pre nás dôležité, aby sa na deti, ktoré hrajú za MHK Piešťany prišla pozrieť rodina a povzbudiť svoje deti pri zápasoch Free download of Black Priests. Je super, že sme sa zapojili do série týchto turnajov v minihádzanej. Deti získavajú už v predsúťažnom veku obrovské skúsenosti zo zápasov, čo sa im bude veľmi hodiť, keď prídu do mladšieho žiactva, kde budú hrať ligu 마이크로소프트 오피스 2016 다운로드. Určite im to veľmi pomôže v rozvoji hádzanárskych zručností,“ zhodnotil predseda klubu MHK Piešťany Peter Palec.

Výsledky tímu MHK Piešťany:
MHK Piešťany – HBC Trnava 8 : 10
– HC ŠTART Nové Zámky „C“ 9 : 9
– HC SPORTA Hlohovec „A“ 12 : 17
– HK AGRO Topoľčany 12 : 18
– HC ŠTART Nové Zámky „B“ 7 : 12
– HC SPORTA Hlohovec „C“ 19 : 2
– HC SPORTA Hlohovec „B“ 11 : 10
– HC ŠTART Nové Zámky „A“ 11 : 26

Konečná tabuľka turnaja:
1 Samsung Restore Solution. HC ŠTART Nové Zámky „A“
2. HC SPORTA Hlohovec „A“
3. HK AGRO Topoľčany
4. HBC Trnava
5. HC ŠTART Nové Zámky „B“
6 Millennium Fox Fox. MHK Piešťany
7. HC ŠTART Nové Zámky „C“
8. HC SPORTA Hlohovec „B“
9. HC SPORTA Hlohovec „C“

Zostava tímu MHK Piešťany
MACO A., TÁBORSKA T., KRAIC D., VRBA S., LE K., ČÚZY J., MATEJKOVIČ J., PELCL J., ŠNAJDÁR A., VALACH P., MASAROVIČ L., ŽIGOVÁ H.

TS MHK Piešťany

REKLAMA