Úvod Aktuality Núdzni bez domova mali tento rok štedrú večeru dvakrát

Núdzni bez domova mali tento rok štedrú večeru dvakrát

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ľudia v núdzi bez domova žijúci na ulici, či v azylovom dome mali tento rok spríjemnené Vianoce dvakrát. Okrem tradičnej štedrej večere v azylovom dome Domum, dostali deň pred Vianocami chutné jedlo aj vrámci projektu Polievka z lásky Download the acheong law.

Projekt Polievka z lásky, kedy núdzni dostávajú počas zimy teplé jedlo dva razy do týždňa, realizujú dobrovoľníci zo Spoločenstva kresťanského života CVX na pomoc núdznym a ľudom bez domova pri reholi Jezuitov 구글스케치업 다운로드. V predvianočnú sobotu boli stoly v priestoroch denného centra Svornosť na Vážskej ulici bohatšie naplnené ako inokedy, najmä vďaka reštaurácii Zuckmann, aby aj ľudia bez domova mohli prežiť radosťou naplnené sviatky 유니팩 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Z príležitosti najväčšieho radostného sviatku Narodenia Pána vyslovujeme vďaku Mestu Piešťany za podporu a možnosť realizovať túto našu službu v jeho priestoroch Sweet life download. Ďakujeme všetkým spolupracovníkom za ich nezištnú a obetavú pomoc bez náhrady, všetkým známym a neznámym dobrodincom a donátorom za finančné dary a materiálne zabezpečenie našej činnosti Jang Wook-jo download. Vďaka patrí tiež všetkým reštauračným spoločnostiam, ktoré sa spolupodieľajú na uskutočnení tejto akcie a to Peter Majerník – Stravovacie služby Piešťany, reštaurácie Scherry, Zukmann a La musica Windows 10 Explorer 11. Vdaka tejto pomoci môžeme uskutočnovať našu službu z lásky pre všetkých, ktorí nemajú domov ešte daľšie mesiace,“ hovorí Stanislav Chmelo, jeden z dobrovoľníkov Real Music.

Štedrú večeru dostali núdzni aj v nedeľu na Štedrý deň 포켓몬스터 오메가루비 다운로드. Už tradične im ju zabezpečujú v azylovom dome Domum, ktorý je mestským účelovým zariadením. Podávať sa mohla vďaka hotelom Park a Pavla, ktoré ju pripravili node.js 이미지 다운로드. Pozostávala z vianočnej klasiky – kapustnice, šalátu a ryby.

Azylový dom poskytuje núdznym svoje priestory Noclahárne a  Útulku ShowAppStore. Počas zimy sa kapacity oboch plnia na maximum. Aktuálne využíva Noclaháreň deväť ľudí a Útulok dvadsaťsedem. Počas tuhých mrazov dokážu v zariadení prichýliť vďaka prístelkám ešte ďalších pár ľudí.

-th- Foto: -isch-

REKLAMA