Úvod Šport Malí hokejisti sa stretnú tento víkend v Piešťanoch – budú bojovať...

Malí hokejisti sa stretnú tento víkend v Piešťanoch – budú bojovať o Krajský pohár

REKLAMA
Skola Rakovice

Najmladšie hokejové nádeje z celého trnavského kraja sa predstavia v Piešťanoch už túto nedeľu 12. januára od 9:00 do 14:00 h. Zvedú súboje o putovný pohár župana Trnavského samosprávneho kraja v piatom záverečnom kole súťaže 피닉스 다운로드. Turnaja sa zúčastnia chlapci a dievčatá ročníka 2012 a mladší z klubov HK Havrani Piestany, Gladiator Trnava, MHKM Skalica a HK 91 Senica.

Celkovo sa odohrá 12 zápasov, keďže každý z klubov má 2 družstvá 마이크로소프트 공식 다운로드. Základnými hodnotami na, ktorých je Krajský pohár postavený sú RADOSŤ, DÔVERA, REŠPEKT… Je prioritou, aby všetky ocenenia, okrem trofeje “Krajského pohára“, boli rovnaké qlab 다운로드. Aby nenastala selekcia detí na základe iných kritérií ako je radosť. Tú budú mať všetky deti rovnakú, preto aj rovnaké ocenenia.

Putovný pohár by do Piešťan mal prísť odovzdať osobne župan Jozef Viskupič, ktorý nad podujatím osobne prebral záštitu 오늘은 가지마 다운로드. Putovný pohár získava na turnaji vždy klub, ktorý organizuje nasledujúci turnaj.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Príďte povzbudiť budúce hviezdy. Mottom celého projektu je „NEROBÍME TO PRE VÍŤAZSTVÁ – ROBÍME TO PRE RADOSŤ“ 국민은행 로고 다운로드.

-inf- Foto: web TTSK

REKLAMA