Úvod Šport Majstrami v diaľkovej jazde na drezinách vodáci, vyskúšali si ju aj piešťanskí...

Majstrami v diaľkovej jazde na drezinách vodáci, vyskúšali si ju aj piešťanskí poslanci

Skola Rakovice

Z ôsmeho ročníka Medzinárodných majstrovstiev v jazde na pákových drezinách si v sobotu 19. septembra titul majstra v diaľkovej jazde odniesol WATER TEAM, zložený z piešťanských vodákov, plavcov či triatlonistov Photoshop patterns. Na osemkilometrovej trati dosiahli najlepší čas 16 minút 32 sekúnd. V šprinte už piešťanskí vodáci takí úspešní neboli a umiestnili sa na siedmom mieste Seoul National University Lifelong Education Institute. Diaľkovú jazdu si vyskúšali aj šiesti zástupcovia poslaneckého klubu Spoločne pre Piešťany, ktorí ako netrénovaní nováčikovia skončili poslední Papago voice download.

Na železničnej trati Piešťany – Vrbové, ktorú po prvýkrát otvorili dňa 27 유튜브 거울모드 다운로드. októbra 1906 súťažilo spolu 13 družstiev v dvoch disciplínach – štvorčlenné družstvá v šprinte na 300 m a 6-členné družstvá v jazde na 8 km 팡파레 다운로드. Českú republiku reprezentoval tím z Děčína, ktorý si doviezol vlastnú drezinu. Štart aj cieľ bol na stanici vo Vrbovom,  v diaľke jazdci menili smer pri odbočke na Kocurice 몰디뷰 앱 다운로드.

PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

V diaľkovom preteku zvíťazil piešťanský WATER TEAM s časom 16:32,18 min, na druhom mieste sa umiestnil DĚČÍN TEAM , ktorý bol pomalší o 1:05 minúty a ako tretí skončil CARDIOFITNESS , so stratou 1:10 minút na víťaza 갓오브 곡괭이 다운로드. Tím poslancov v zložení Peter Tremboš ako kapitán, Michal Fiala, Tomáš Hudcovič, Ján Jánošík, Jozef Malík a Adriana Drahovská ukončil pretek so stratou 5:32 min na víťaza 사랑해 파리 다운로드. Vzhľadom na to, že preteku sa zúčastnili poloprofesionálne, trénované družstvá, účastníci zhodnotili dosiahnutý čas družstva Spoločne pre Piešťany ako nováčika za slušný 역도요정 김복주 1화 다운로드.

V šprinte na 300 metrov sa víťazom stala TJ SLIVKA KOPANICE časom 38,12 sekundy, druhý bol DEČÍN TEAM so stratou 0,33 sekúnd a ako tretí sa umiestnili SYNOVIA CHUCKA NORRISA s rozdielom 0,38 sekúnd na víťazný čas Kernel. Piešťanskí vodáci skončili na siedmom mieste.

IMG_7317Preteky zahájila primátorka Vrbového Ema Maggiová, ktorá prítomnosť poslancov ocenila a spoločne si podebatovali aj napríklad o možnostiach zachovania železnice v súvislosti s výstavbou cyklotrasy Piešťany – Vrbové. Pre záujemcov o rekreačnú jazdu organizátori pripravili aj šlapacie dreziny, ktoré si vyskúšali najmä rodiny s deťmi.

J. Rais/red, foto: A. Drahovská, Jiří Rais