Úvod Novinky Končí extraligový hokej v Piešťanoch?

Končí extraligový hokej v Piešťanoch?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Okolo štartu hokejového ŠHK 37 Piešťany v nadchádzajúcej sezóne Tipsport Ligy vyvstávalo v poslednom období viacero otáznikov. Kým ostatné kluby dopĺňajú formácie, posilňujú zostavy a začínajú s prípravou, piešťanský klub rieši už dlhšie trvajúce finančné problémy Download Coco Melon. Podľa správy, ktorú priniesla facebooková stránka Piešťanskí Havrani v pozvánke na stretnutie fanúšikov v Easton Aréne, naplánované na sobotu 16 닌자 가이덴 블랙 다운로드. júla o 17:00 klub zrejme v extralige novú sezónu nezačne.

„Už o pár dní, možno aj hodín sa piešťanskí priaznivci hokeja dozvedia konečný rezultát, ako „dopadneme“ v sezóne 2016/2017 Photoshop patterns. Zmluvy sú pripravené, podpisy záležitosť ukončia, respektíve naštartujú. Ako „dopadneme“, záleží aj od nás.“ začína správa na FB Piešťanských Havranov, ktorá bola uverejnená v utorok 12 Seoul National University Lifelong Education Institute. júla.  Text obsahoval informáciu o tom, že vedenie klubu chce vynaložiť všetku snahu na to, aby ŠHK 37 nezaniklo a plánuje klub prihlásiť do najnižšej, teda 2 Papago voice download. hokejovej ligy.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Problémy s financami a splnením podmienok pre získanie licencie mali v uplynulých rokoch aj ďalšie kluby, medzi nimi napríklad Poprad, Zvolen, Martin či Trenčín, ktorým sa ich s časovým odkladom podarilo doriešiť 유튜브 거울모드 다운로드.

hokej havrani kosice

V Piešťanoch by zatiaľ mala svoje extraligové zápasy mala hrávať reprezentácia do dvadsať rokov HK Orange 20 팡파레 다운로드. V súčasnosti už prebieha sťahovanie, materiál, ktorý je potrebný k fungovaniu tohto projektu sa postupne naváža do Easton Arény. Po výmene plexiskiel by mali hráči v Piešťanoch začať s tréningom 1 몰디뷰 앱 다운로드. augusta.

Klub je financovaný z prostriedkov Slovenského zväzu ľadového hokeja v spolupráci s Národným športovým centrom a časť prostriedkov bude pochádzať z komerčných zdrojov 갓오브 곡괭이 다운로드. Za používanie plochy zimného štadióna v Piešťanoch bude „oranžový“ tím platiť prenájom. Sumu zatiaľ nepoznáme, ale napríklad vlani v Bratislave to bolo v okolo 150 € na hodinu 사랑해 파리 다운로드.

O vyjadrenie sme požiadali v pondelok aj šéfa ŠHK37 Jaroslava Lušnáka, dostali sme však odpoveď, že do konca týždňa nebude mať čas komunikovať.

-lt/Zdroj: facebook, Slovenský zväz ľadového hokeja/Foto: archív-

REKLAMA