Úvod Šport Jaroslav Baláž ml. úspešný v seriáli ME vznášadiel

Jaroslav Baláž ml. úspešný v seriáli ME vznášadiel

Počas prvých dvoch septembrových víkendov sa uskutočnili ďalšie dve kolá z päťdielneho seriálu majstrovstiev Európy vznášadiel, na ktorých sa zúčastnili aj pretekári z Klubu vodného motorizmu a vodných športov Piešťany Great Escape 1 episode.

V termíne 7 토크온 모바일 다운로드. a 8. septembra sa na celkovo treťom kole majstrovstiev Európy predstavil Marián Monček v kategórii Formula Novice a Jaroslav Baláž mladší v kategórii FS a netradične tiež F50 Zumba Dance Download. Monček aj vďaka neúnavnej snahe o čo najlepšie nastavenie vznášadla prekvapujúco, ale zaslúžene obsadil prvé miesto. Balážovi sa v kategórii FS podarilo nakoniec zvíťaziť nad najväčším súperom Stelzhammerom z Rakúska hlavne vďaka koncentrovanej jazde a kvalitnej príprave vznášadla 애플 리케이션 다운로드. V kategórii F50, v ktorá je tradične najviac jazdecky obsadená sa Balážovi podarilo na veľké prekvapenie súperov po tvrdom boji obsadiť druhé miesto za Francúzom Godicheauom 갤럭시 s7 유심 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Počas nasledujúceho víkendu 14. a 15. septembra sa konalo štvrté kolo seriálu majstrovstiev Európy vznášadiel vo švédskom Flottsbro pri Štokholme, na ktorom sa zúčastnil opäť Jaroslav Baláž ml mameppkgui 다운로드. v dvoch kategóriách FS a F50. Podujatie sprevádzalo síce slnečné, ale veľmi veterné počasie, ktoré preverilo kvalitu a schopnosti tak súťažiacich, ako aj organizátorov a záchranárov Download code without integrity check. Baláž aj kvôli doterajšiemu vybudovanému celkovému bodovému náskoku v kategórii FS stavil na menej riskantnú jazdu a v ťažkých podmienkach obsadil druhé miesto voice recording. V kategórii F50 však zvolil opačnú stratégiu a po prestavení vznášadla na nové podmienky a jazdecky zvládnutých jazdách dokázal opäť prekvapiť súperov a zvíťaziť 엔드노트 무료 다운로드.

Vďaka získaným bodom v uplynulých súťažiach Baláž zatiaľ vedie kategóriu FS a je na treťom mieste v kategórii F50. Konečné umiestnenie sa rozhodne na poslednom tohtoročnom podujatí, ktoré sa bude konať neďaleko nemeckých Drážďan počas prvého októbrového víkendu Download 1q84.

KVMVŠ Piešťany Foto: archív KVMVŠ Piešťany

REKLAMA