Hokej: Z Havranov sa proti Topoľčanom najviac darilo siedmakom

Mladí hokejisti HK Havrani si uplynulý víkend zmerali sily s Topoľčanmi. Najviac sa darilo siedmakom. Družstvo kadetov takisto získalo bod s  ŠKP. Dorastenci síce odštartovali súťaž prehrami s najväčšími favoritmi, ale výkonmi nesklamali.

Ilustr. foto

5. ŠHT

HC Topoľčany – HK Havrani 10:3
( Mišík M., Ručkay, Jedlička)

Po nevydarenom vstupe do prvej časti zápasu nás súper potrestal rýchlymi piatimi gólmi. V druhej tretine sme súpera nepustili k väčším šanciam, dokonca sme mali dostatok šancí na vyrovnanie súperovho gólového náskoku, avšak  nepodarilo sa nám všetky šance využiť. Druhú tretinu sme, ale dokázali vyhrať nad súperom 2:1. Nevyšiel nám, ale ani záver zápasu, kde sme dostali ďalšie góly.

7. ŠHT

HC Topoľčany – HK Havrani Piešťany 0:18 (Habda 5, Sučič 3, Smetana 3, Balek 2, Belica, Poláčik, Imriška, Pavlík, Niepel)

K zápasu pristúpili hráči s plnou vážnosťou. Zápas bol od začiatku plne pod našou kontrolou. Teší nás, že nám to tam popadalo, ale musíme sa vyvarovať zbytočných faulov, ktoré sme spravili.

8. ŠHT

HK Havrani – HC Topoľčany
0:10 (0:1,0:5,0:4)

Za súperom sme od začiatku stretnutia herne zostávali. Napriek tomu sa nám do polovice duelu darilo držať prijateľné skóre. V druhej polovici sme však kondične i herne odpadli, čo hostia využili na pohodlné navýšenie skóre. Súper zvíťazil úplne zaslúžene, k čomu mu treba športovo pogratulovať.

1. liga kadetov

HK Havrani Piešťany-ŠKP Bratislava 3:3 (Rabatin 2, Tomášik)

V zápase sme mali prevahu a škoda, že súper v závere dokázal vyrovnať. Výkon však hodnotím dobre.

HOBA Bratislava-HK Havrani Piešťany 9:3 (Rabatin 2, Bíly)

Prvé dve tretiny sme nehrali dobre. Súperovi sme dovolili veľa. Až tretiu tretinu sme hrali hokej, aký si predstavujeme. Súper však už zvrat nepripustil.

1. liga dorastu

HOBA Bratislava-HK Havrani Piešťany 4:1 (Gono)

Vyrovnaný priebeh zápasu sme dokázali držať 50 minút. Potom sa hokejové šťastie priklonilo k domácim a zvíťazili.

Ružinov Bratislava-HK Havrani Piešťany 6:4 (Hupko 2, Hussein, Galbavý)

Proti kvalitnému súperovi sme nezložili zbrane a bojovali sme do samého záveru. Škoda druhej tretiny, v ktorej sme inkasovali štyri góly. Chlapcom však za tento víkend patrí vďaka. Vidieť obrovský posun oproti minulej sezóne. Ideme ďalej.